Rüyada Sivrisinek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sivrisinek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sivrisinek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sivrisinek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sivrisinek görmek ne anlama gelir? Rüyada Sivrisinek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sivrisinek dini rüya tabirlerinde Sivrisinek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Sivrisinek zayıf, aciz,cimri, basit ve küçük işler yapan kişiye…

Sivrisinekle savaştığınızıgörmek; zayıf bir kişiyle husumet edeceğinize…

Ağzınıza sivrisinek kaçtığınıgörmek; alçak biriyle basit bir işe girişeceğinize ve o kişinin eline azmiktarda mal geçeceğine…

Üzerinize çok sayıdasivrisinek toplandığını ve sizi ısırdıklarını görmek; alçak insanlarındiline düşeceğinize ve onlardan zarar göreceğinize…

Kulağınıza veya burnunuzasivrisinek kaçtığını görmek; halk tarafından zarar göreceğinize işarettir.

» Kirmanî: Evinizde çok sayıda sivrisinekolduğunu görmek; üzüntü ve sıkıntıya…

Sivrisineklerin evinizesaldırdıklarını görmek; zayıf bir düşmana üstünlük sağlayacağınıza…

Burnunuza sivrisinek kaçtığınıve bir daha dışarı çıkmadığını görmek; sıkıntıya işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada sivrisinek görülmesi; insanlara zarar veren, alçak ve zayıf bir kimseye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında evine sivrisineklerin girdiğini görmesi; o kimsenin keder ve sıkıntıya maruz kalacağına işaret eder. Rüyanızda burnunuza bir sivrisineğin girdiğini ve çıkmadığını görmeniz; sizin belâ ve eziyete maruz kalacağınıza, rüyanızda burnunuzdan sivrisineğin çıktığını görmeniz; sizin belâ ve eziyetten kurtulacağınıza delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Sinek.


Seyyid Süleyman : Bu rüya; alçak, zayıf, cimri ve zararlı bir adamla tabir olunur. Evine sivrisineklerin girdiğini gören, üzülür. Burnuna bir sivrisineğin girdiğini ve çıkmadığını gören, büyük bir belaya uğrar. Sivrisinek buradan çıkarsa, rüya sahibinin sıkıntısı biter. Sivrisineği görerek Allah'ın kudretini düşünen, tevbe eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada sivrisinek, kan döken ve bedeni çirkinleştiren düşmanla tabir edilir. Sivrisinek, bazen de namus ve hürmete ve makam sahibi olan kimse üzerine yeis ve şiddetin gelmesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna