Rüyada Sis Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sis Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sis Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sis görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sis görmek ne anlama gelir? Rüyada Sis nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sis dini rüya tabirlerinde Sis anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada sis görmenin dört tabirivardır:

1-Şaşkınlık

2-İşlerde durgunluk

3-Bidat

4-Sapıklık.

» Müellif:Sisli hava; din yoluna…

Her tarafı sis kapladıktansonra ortalığın aydınlandığını görmek; işinizin iyi olacağına…

Hava açıkken aniden hertarafı sis kapladığını görmek; ani ölüme işarettir.

» ÇağdaşUlema: Önünüzün sisli olduğunu görmek; bir işi yapmak isterken beklenmediksorunlarla karşılaşacağınıza ve tedbirli davrandığınız takdirde bunları aşacağınıza...

Sis dolayısıyla etrafı görememek;aklınızı iyi kullanmak zorunda olduğunuz bir görev üstleneceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada sis görülmesi hayırlı bir rüya değildir. Rüyanızda üzerinize sis hücum ettiğini görmeniz; sizin batıl yola gideceğinize, rüyanızda kendinizi sis içinde görmeniz; sizin keder ve sıkıntıya maruz kalacağınıza yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında etrafında sis olduğunu ve bunun yavaş yavaş azaldığını görmesi; o kimsenin keder ve sıkıntılarının da yavaş yavaş geçeceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir yeri sis kaplandığını ve tekrar dağıldığını görmesi; o kimsenin önceden anlayamadığı bir işi sonradan kavradığına delalet eder. Rüyada bir memleketin sis içinde olduğu görülmesi; ora halkının keder ve sıkıntı içine düşeceklerine yorumlanır. Güneş doğarak, sis dağıttığının görülmesi; devlet eliyle o sıkıntı ve kederin geçeceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Din ve dünya işlerindeki karışıklığa, Üzerine sis çökmesi ilahi azabı gerektirecek kötülükleri işliyor olmaya;Sis, tüm insanları içine alan fitneye ve karışıklığa delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyasında sisin hücumuna maruz kaldığını gören, batıla yönelir. Sis içinde olduğunu gören, üzülür. Etrafını saran sisin dağıldığını gören, selamete çıkar. Bir şeyin üzerini kaplayan sisin dağıldığını gören, önceden anlayamadığı bir meseleyi kavrar. Bir memleket veya bir bölgeyi sisler içinde görmek; orada yaşayanların, kederlere düşeceğine işrettir. Güneşin doğmasıyla sisin dağıldığını görmek; devlet başkanının adaleti sayesinde halkın selamet bulacağına delalettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna