Rüyada Serap Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Serap Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Serap Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Serap görmek ile alakali tabirler, Rüyada Serap görmek ne anlama gelir? Rüyada Serap nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Serap dini rüya tabirlerinde Serap anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Müellif:Rüyada serap görmek; boş işlere işarettir.

» İbn-i Sîrîn: Yerdeki seraptan suiçtiğinizi görmek; faydası olmayan boş ve batıl bir ilimle mal eldeedeceğinize, ancak kazandığınız malın kalıcı olmayacağına işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen serap, tamamlanmayan batıl iştir. Bundan dolayı rüyada serap gören kimse meydana gelmesini ümit ettiği bir arzuda bulunur. Ve o kimse bu arzusundan mahrum olur.
Rüyada görülen serap, nifak ve dinde küfre gitmek veya dünya zinetlerine rağbet etmektir. Bazan da serab'ı görmek arzu ve temenniye ve kavuşamayacağı bir şeyi ümit etmeye delalet eder.
Eğer rüyada serab'ı gören kimse şahit ise, yalan yere şahitlik yapar. Veya o kimsenin bildiği şeyler bid'attır.
Bazan da serap aslı ve hakikati olmayan bir haberdir. Bazan da serap göründüğü taraftan bir habercinin gelmesine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Dünya zevklerine rağbet etmeye, olmayacak şeyleri arzu ve temenni etmeye, asılsız haberlere yahut serap görünen taraftan bir haber gelmesine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna