Rüyada Sabun Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sabun Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sabun Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sabun görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sabun görmek ne anlama gelir? Rüyada Sabun nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sabun dini rüya tabirlerinde Sabun anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada kendi elbisenizisabunla yıkadığınızı görmek; kötü işlerden vazgeçeceğinize…

Başkasının elbisesini sabunlayıkadığınızı görmek; birini kötü bir işten alıkoyacağınıza…

Sabun yediğinizi görmek;haram bir şey yiyeceğinize işarettir.

» Kirmanî: Çok sayıda sabununuz olduğunuve onlarla elbise yıkadığınızı görmek; murada eremeyeceğinize işarettir.

» ÇağdaşUlema: Sabun görmek; saygınlığınızı korumanız için dikkat etmeniz gerektiğine…

Sabun kullanmak; gereksizyere hakkınızda şüphe edileceğine işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada sabun görülmesi; mal elde etmeye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında sabun parçası görmesi; o kimsenin keder ve sıkıntıya maruz kalmış bir kimseyi teselli edeceğine işarettir. Bazı tabircilere göre: Rüyanızda sabun görmeniz; işinizde size engel olmak isteyenlerin var olduğuna, sizi bulunduğunuz mevkiden atlatarak yerinize geçmek isteyenlerin mevcudiyetine ve aleyhinizde çeşitli entrikalar çevirenlerin bulunduğuna delalet eder. Hasta bir kimsenin rüyasında sabunla elbise yıkayıp temizlediğini görmesi; o hastanın şifa bulup iyileşeceğine, eğer günahkâr birisi ise bu günahlarından tövbe edeceğine, eğer üzüntülü birisi ise bu üzüntülerinden kurtulacağına ve eğer borçlu ise borcunu ödeme imkânı elde edeceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Mala, üzüntü ve kederin gitmesine, Sabun kırıntısı (parçası) kederli kimseyi teselli eden insana yahut hakim ve üst düzey bir görevliye arz edeceği olaya, Sabunla elbise yıkamak hastanın iyileşmesine, günahkarın tövbe etmesine, üzüntüden kurtulmaya, borccu ödemeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Sabun görmek, mala ve dine işarettir. Yemek ise, meşakkatle, sıkıntıyla mal kazanmaktır. Bir rivayete göre üzüntüdür.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna