Rüyada Pusula Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Pusula Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Pusula Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Pusula görmek ile alakali tabirler, Rüyada Pusula görmek ne anlama gelir? Rüyada Pusula nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Pusula dini rüya tabirlerinde Pusula anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Pusula görmek; önemli bir konuda doğru olanı arayacağınıza ve onu bulacağınıza…

Pusulayı kaybetmek; utançduyulacak bir iş yapacağınıza...

Pusulaya bakmak; yolculuğaçıkacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında yönleri tayin eden bir pusula görmesi; o kimsenin, büyüklerin sözlerini dinlediği takdirde doğruyu bulacağına ve o nispette de faydalanacağına, kişinin rüyasında bir gemi pusulası görmesi; o mıntıkada bulunan ilim adamlarının, hâkimlerin işlerinde adaletli davrandıklarına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir gemi pusulası satın aldığını görmesi; o mıntıkada bulunan ilim adamlarının topluma önderlik edeceklerine, onlara doğru yolu göstereceklerine, kişinin rüyasında pusulayı sattığını görmesi; o kimsenin nasihate kulak vermeyip kötü yolu tercih edeceğine, kişinin rüyasında bir pusulayı tamir ettiğini görmesi; o kimsenin işlerini yoluna koyacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : İnsana doğru olanı kılavuzlayan dost ve arkadaşa, sevinçli haberler almaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bu rüya, ulema, vaiz hakim ve rehberle yorumlanır. Geminin pusulasının mükemmel işlediğini görmek; adalete, doğru yola işarettir. Pusulayı bozuk görmek; bu tabirin tam aksidir. Bir gemi pusulası alan, doğru söze kulak verir. Satmak; bunun zıddıdır. Pusulayı kıran, işlerini kendi eliyle bozar. Bozuk pusulayı tamir ettiğini gören, işlerini yoluna koyar.


MollaCami Tabiri : Rüyada pusula görmek, rehberliğe, insanlan doğru yola sevketmeye ve işleri düzgün yapmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna