Rüyada Postacı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Postacı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Postacı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Postacı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Postacı görmek ne anlama gelir? Rüyada Postacı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Postacı dini rüya tabirlerinde Postacı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Rüyada postacı görmek; sağlığa ve sevince işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada postacıyı görmek, davetci bir kimseye, bazan haberciye ve bazan da, hayra çalışan ve gayret eden kimseye delalet eder.
Rüyada postacı görmek, hareket ve yolculuğa, bazan da onun sıfatına intikal etmek, günah ve isyana ve ölüme sebep olan şeylere düşmeye delalet eder.
Rüyada postacıyı görmek, yolculuklara, mal biriktirmeye, şerre, düşmanlık ve münakaşaya delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir postacının kendisine bir mektup verdiğini görmesi; o kimsenin hayırlı ve kazançlı bir iş için bir firmadan teklif alacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Yolculuğa, davet sahibi bir kimseye, haber getiren kimseye, hayra çalışan gayret ehli bir insana delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada postacıyı görmek, davetçi bir kimseye, bazen haberciye ve bazen de, hayra çalışan ve gayret eden kimseye işarettir.Rüyada postacı görmek, hareket ve yolculuğa, bazen de onun sıfatına intikal etmek, günah ve isyana ve ölüme sebep olan şeylere düşmeye işarettir. Rüyada postacıyı görmek, yolculuklara, mal biriktirmeye, şerre, düşmanlık ve münakaşaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna