Rüyada Pirinç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Pirinç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Pirinç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Pirinç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Pirinç görmek ne anlama gelir? Rüyada Pirinç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Pirinç dini rüya tabirlerinde Pirinç anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmamCafer Sadık (a.s): Rüyada pirinç görmenin üç tabiri vardır:

1-Mal

2-Hacet

3-Menfaat.

» İbn-i Sîrîn: Pirinç görmek; görülenmiktar kadar zahmetle elde edilecek mala işarettir.


Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Pirinç; bedensel ve ruhsal sıkıntılara…

Pirinç pişirmek veya yemek;iyi bir geliriniz olacağına işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada pirinç görülmesi mal ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında pirinç yediğini görmesi; o kimsenin zahmet ve sıkıntı ile mal elde edeceğine, kişinin rüyasında pişmiş pirinç görmesi; o kimsenin bol miktarda rızık elde edeceğine işaret eder. Ebu Saîd el-Vâiz'in yorumuna göre: Rüyada pirinç görülmesi; meşakkat ve zorlukla mal elde edileceğine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında pirinç pişirdiğini görmesi; o kimsenin mal varlığının çoğalıp artacağına, kişinin rüyasında pirinci harman yapıp kabuğundan çıkardığını görmesi; o kimsenin malının değerini artırmak için çalıştığına delalet eder. Bazı tabircilere göre; Rüyanızda pirinç görmeniz; fikir ve düşünce alanında büyük ilerlemeler kaydederek emsallerinizden daha üstün bir hale geleceğinize, rüyanızda bir pirinç tarlası görmeniz; kısmetinizin açılarak elinize yüklü bir mal ve para geçeceğine delaletle tabir olunur. Rüyanızda bir tarlaya pirinç ektiğinizi görmeniz; elinize geçen fırsatları gayet iyi değerlendirerek istikbalinizin temellerini atmakta zaman kaybetmeyeceğinize, rüyanızda pirinç unu görmeniz; çalıştığınızın karşılığını pek yakında alacağınıza veya hemen evlenmek ihtiyacını hissederek harekete geçeceğinize yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Zorlukla elde edilen mala, Pirinç toplamak ve onu bir yere yığmak mala, Pirinci harman edip kabuklarından temizlemek mal ve dünyalığa yönelik sözlü ve fiili zararı def etmeye, Pirinç pişirmek yahut pişmiş pirinç yemek çoğalan mala ve ticarete delalet edeer.


Seyyid Süleyman : Rüyada pirinç görmek; malla tabir olunur. Pirinç yiyen, zahmetle mal kazanır. Pirinç topladığını ve bir yerde sakladığını görmek; daha iyidir. Pişmiş pirinç, az bir rızktır. Pilavın üzerine yoğurt koymak; iyi değildir.
Ebu Said'ül Vaaz şöyle diyor: Pirinç gören, malını zahmet çekerek kazanır. Pirinci pişirmek, mal artışıdır. Pirinci harman edip, kabugundan çıkardığını gören, malını iftiradan temizlemeye çalışır.
Pirinç ekmek, mal ve rütbe kazanmak için büyük gayret sarfetmeğe delildir.


MollaCami Tabiri : Pirinç görmek, kendisine meşakkat, zahmet, hüzün ve keder getirecek mal, eğer pirinç rüyada pişmiş olarak görülürse ticarete işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna