Rüyada Pire Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Pire Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Pire Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Pire görmek ile alakali tabirler, Rüyada Pire görmek ne anlama gelir? Rüyada Pire nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Pire dini rüya tabirlerinde Pire anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Pire, zayıf düşmandemektir.

Bir pirenin sizi ısırdığınıgörmek; düşmandan ağır bir söz işiteceğinize…

Pire öldürdüğünüzü görmek;düşmanı alt edeceğinize…

Bedeninizde çok sayıda piretoplandığını görmek; halkın diline düşeceğinize ve bundan zarargöreceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada pire görülmesi İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Rüyada pire görülmesi zayıf bir düşmana işaret eder. Bir kimsenin rüyasında üzerinde birçok pire toplanarak her yerini ısırdıklarını görmesi; o kimsenin halkın diline düşeceğine ve bundan da büyük ölçüde zarar göreceğine delaletle tabir olunur. Ebu Saîd el-Vâiz'in yorumuna göre: Rüyanızda kendinizi bir pire ısırdığını görmeniz; sizin para kazanacağınıza, rüyanızda bir pire öldürdüğünüzü görmeniz; ahlaksız ve namussuz bir adamın şerrinden kurtulacağınıza yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : İnsanları her vesileyle kınamayı meslek edilen, zayıf ve miskin kimseye, zayıf düşmanlara ya da Allah'ın ,c.c.- askerlerine; Pire ısırması, düşük yaratılışlı kimselerden gelecek üzüntü ve kedere ya da eline mal geçmesine, Pire bulmak elinize mal geçmesinne, Pire kanı, rezil kimselerden gelecek mala delalet eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'e göre bu rüya, zayıf bir düşmanla tabir olunur. Üzerinde birçok pireler gören, zarara uğrar.
Ebu Said'ül Vaaz'a göre pire; hain, alçak, kötü sözlü bir adama işaret eder. Bir pirenin ısırdığını gören, mal kazanır. Yatağında veya elbisesinde birçok pireler görenin, karısı yahutta ailesinden başka biri aşağılık bir adamla münasebette bulunur. Pire öldüren, böyle bir adamın şerrinden kurtulur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna