Rüyada Patlıcan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Patlıcan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Patlıcan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Patlıcan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Patlıcan görmek ne anlama gelir? Rüyada Patlıcan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Patlıcan dini rüya tabirlerinde Patlıcan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Mevsiminde veya mevsimidışında pişmiş veya çiğ patlıcan yemek; yediğiniz ölçüde sıkıntı yaşayacağınızaişarettir. Taze veya kuru patlıcanın tabiri de aynıdır.

» Kirmanî:Çok sayıda patlıcanınız olduğunu, bütün bunları sattığınızı veya birineverdiğinizi veyahut da evinizden dışarı attığınızı ve yemediğinizi görmek;üzüntü ve sıkıntıdan kurtulacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada patlıcan görülmesi; keder ve düşünceye işaret eder. Bir kimsenin rüyasında beyaz patlıcan satın aldığını görmesi; o kimsenin güzelliği ve iyi ahlâkı ile anılacağına, kişinin rüyasında patlıcan yemeği yediğini görmesi; o kimsenin hayır veya şer istediğini ve buna da nail olacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Patlıcan yemek ruhsatlı bir işyapmaya, kin ve kıskançlığa, iki yüzlülüğe ve yahut yaltaklığa, Avcının patlıcan yemesi avının iyi gitmesine, Mevsiminde patlıcan görmek küçük bir üzüntüyle birlikte rızka, mevsini dışında görmek kerih görülen ve sevilmeyen şeylere, Patlıcan yemeği rızık ve afiyete delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada patlıcan görmek; üzüntü ve sıkıntıdır. Bazıları beyaz patlıcan almayı, güzel bir isimle yorumlamışlardır. Siyah patlıcan, kötü şöhrete işarettir. Patlıcan yiyen niyetine nail olur.
Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Mevsimi dışında patlıcan görmek; zahmetle mal kazanmaktır.


MollaCami Tabiri : Mevsiminde patlıcan, küçük bir üzüntü ile rızıkdır. Vakitsiz görülmesi ise, kerih gördüğü şeye işarettir. Rüyada patlıcan yemek ruhsatlı bir iş yapmaya, sözde yaltaklığa, kin ve kıskançlığa, iki yüzlülüğe işarettir.Avcıların rüyada patlıcan görmesi avladığı avdan dolayı sevince işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna