Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Papağan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Papağan görmek ne anlama gelir? Rüyada Papağan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Papağan dini rüya tabirlerinde Papağan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada papağan görmenin üçtabiri vardır:

1-Evlat

2-Kız çocuğu

3-Matbaacılık.

» AllameMeclisî: Bir papağanın ağaca konduğunu görmek; gurbetteki yakınınızakavuşacağınıza işarettir.

» İbn-i Sîrîn: Dişi papağan; kızçocuğuna, erkek papağan inançlı ve takvalı kimseye…

Rüyada bir papağanınelinizden uçup gittiğini görmek; evladınızın yolculuğa çıkacağına…

Bir papağanın sizinlekonuştuğunu görmek; halkı şaşkına çevirecek bir iş yapacağınıza işarettir.

» ÇağdaşUlema: Papağan görmek veya konuştuğunu duymak; güvendiğiniz birine sırvereceğinize, ancak bu sırrınızın o kimse tarafından açığa çıkarılacağınaişarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada papağan kuşu, cariye alıp - satan çok yalancı ve zalim bir kimseye delalet eder. Bazı tabirciler, papağan kuşunu,filozofla, papağanın yavrusunu da filozof çocuğu ile tabir etmişlerdir.
Papağan, güzel hareket ve düzgün konuşan güzel bir kadın veya böyle bir çocuğa delalet eder. Bazan da papağan yabancı bir kadına delalet eder.
Papağan haddinden fazla kibredici veya çok zina eden bir erkeğe delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir papağan görmesi; o kişinin kısa süre sonra bir ahbabından veya sevdiği bir hanımdan (erkekten) sevindirici bir haber alacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında konuşan bir papağan görmesi; o kimsenin sevmekte olduğu genç bir kızdan (genç bir delikanlıdan) cesaret ve ümit verici mektuplar alacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir papağan satın aldığını görmesi; o kimsenin güzel bir hanımla (erkekle) arkadaşlık kuracağına, kişinin Ayasında bir papağanı azâd ettiğini görmesi; o kimsenin yakınlarından büyük bir yardım görerek, sarsık olan maddî durumunu düzelteceğine eder. Rüyanızda bir papağanı öldürdüğünüzü görmeniz; telâfi edilmesi mümkün olmayan bir kayba uğrayacağınıza ki, bu da muhtemelen ya evladınızı veya yakınlarınızdan birisini ebediyen kaybedeceğinize delaletle tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Alımlı ve düzgün konuşan kadın veya çocuğa, aşırı derecede mağrur ve zinaya düşkün erkeğe ya da yabancı bir kadına; Papağan bazen kadın ticareti yapan, yalancı ve zalim kimseye, Papağan filozofa ve onun çocuğuna da delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada papağan kuşu. cariye alıp-satan çok yalancı ve zalim bir kimseye işarettir. Bazı tabirciler, papağan kuşunu, filozofla; papağanın yavrusunu da filozofun çocuğu ile tabir etmişlerdir.Papağan, güzel hareket ve düzgün konuşan güzel bir kadın veya böyle bir çocuğa, bazen de yabancı bir kadına işarettir. Papağan haddinden fazla kibredici veya çok zina eden bir erkeğe de işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna