Rüyada Ölçek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ölçek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ölçek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ölçek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ölçek görmek ne anlama gelir? Rüyada Ölçek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ölçek dini rüya tabirlerinde Ölçek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada ölçek görmek, işhususunda düzen ve insafa işaret eder. Bazı tabircilere göre ise, arabuluculukyapan kimseye işarettir.

Ölçekaldığınızı veya birinin size ölçek verdiğini görmek; alışverişte dürüst veinsaflı olduğunuza…

Ölçeğinizinkırıldığını veya yandığını görmek; ölümden korktuğunuza…

Ölçeklebir şey ölçtüğünüzü görmek; ilim ehliyseniz yargıda bulunacağınıza, ilimehli değilseniz bir mesele hakkında yargıca ihtiyaç duyacağınıza işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Herhangi bir ölçü birimini görmek sır saklamaya, üzüntü ve kederden kurtulmaya, Hububat ölçü birimi olan kileyi görmek zevceye, hidayete, lim ve rızka, Ölçek yapan kimseyi görmek müsrif fakat adaletli kimseye delalet eder.( Ayrıca bakınız: Ölçmek, Terazi.)


Seyyid Süleyman : Bu rüya, düzene, adalet ve insafa işarettir. Ölçeğinin kırıldığını, kaybolduğunu veya yandığını görenin malı helak olur. Ehil biri ölçekle bir şey ölçerse, hakim olur. Ehil değilse, mahkemeyle uğraşır. Kirmani'ye göre, kileyle bir şey ölçtüğünü gören, işlerinde dürüst olur.


MollaCami Tabiri : Rüyada ölçek görmek, kedere veya ondan kurtulmaya veya buğday v.s. gibi ölçekle ölçülen şeylere, sırları gizli tutan kimseye işarettir.Rüyada kile görmek, hidayete, ilme, zevceye, rızka ve Yusuf (A.S.) kardeşiyle olan meşhur kıssasına binaen keder, sıkıntı ve ihtiyaca işarettir.Rüyada görülen ölçek, zayiat, suçlama, şer veya sıkıntılı geçecek bir seneye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna