Rüyada Oturmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Oturmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Oturmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Oturmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Oturmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Oturmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Oturmak dini rüya tabirlerinde Oturmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada herhangi bir bineküzerinde oturduğunuzu görmenin dört tabiri vardır:

1-Baht

2-Zenginlik

3-Makam

4-Yöneticilik.

Salihlerle oturduğunuzu görmek; dinî inancınızın iyi olacağına…

Fesat ehli kimselerleoturduğunuzu görmek; bunun aksine tabir edilir.

» Müellif:Yerde oturduğunuzu görmek; bir yolculuktan gelir elde edeceğinize işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada oturmak acziyet, zayıflık ve korkaklığa delalet eder. Kocası olmayan bir kadının rüyada oturması, onun genç kocaya varmasına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bir yere yaslanarak oturmak rahat ve huzura, iyi geçime ve sözünü dinletmeye, Tek başına ve miskince oturmak acziyete, korkaklık ve güçsüzlüğe, Bir grup insanla halka biçiminde oturmak zikrullaha, işleri istişare ile danışarak yapmaya, Dizlerini dikerek oturmak yorgunluğu gidermeye, yeniden eski gücüne kavuşmaya,Kocası olmayan kadının oturduğunu görmesi genç bir kocaya varmasına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Kalkmak.


MollaCami Tabiri : Rüyada oturmak, acziyet, zayıflık ve korkaklığa işarettir. Bekar bir kadının rüyada oturması, onun genç kocaya varmasına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna