Rüyada Okul Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Okul Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Okul Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Okul görmek ile alakali tabirler, Rüyada Okul görmek ne anlama gelir? Rüyada Okul nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Okul dini rüya tabirlerinde Okul anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Okul görmek; geçmişte birtakım hatalar yaptığınıza, pek yakında böylesihatalarla tekrar karşı karşıya geleceğinize ve bu yüzden önceki tecrübeleriniziyeniden gözden geçirmeniz gerektiğine işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada bir okul görülmesi; bilgi ile tabir edilir. Rüyanızda bir okulda okuduğunuzu görmeniz, yakında başlamayı hedeflediğiniz yeni bir iş için gereken bilgiyi almaya çalıştığınıza yorumlanır. Rüyanızda okulda arkadaşlarınız arasında ders çalıştığınızı görmeniz; bulunduğunuz işinizde başarılı olacağınıza ve halkın takdirini kazanacağınıza delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Yüksek mevkiye, ilim ve irfana, hürmet ve itibara; Bazen okul, uyulması gereken tüzük ve yönetmeliklere, yararsız bilgiye, ezberciliğe ve işsizliğe, dar geçime, hor ve hakir olmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Medrese.)


MollaCami Tabiri : Rüyada okul görmek, iyiliğe, nizam ve intizama işarettir.Bazen de okul, çocuğa işarettir.Rüyada okul görmek, perişanlığa, dar geçime ve korkuya işarettir. Bazen de mektep yüksek bir mevkiye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna