Rüyada Müslüman Olmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Müslüman Olmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Müslüman Olmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Müslüman Olmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Müslüman Olmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Müslüman Olmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Müslüman Olmak dini rüya tabirlerinde Müslüman Olmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Müellif:Rüyada Müslüman olduğunuz halde tekrar Müslüman olduğunuzu görmek; işinizin düzeleceğine…

Kâfir olduğunuzu görmek;bir belayla karşılaşacağınıza…

Bir kâfirin sizin elinizleMüslüman olduğunu görmek; bir kimseyi günahtan alıkoyacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Insanın rüyada Müslüman olması, dinde doğruluğuna delaletir. Allah'a ortak koşan kimsenin, Müslüman olduğunu ve kıbleye karşı namaz kıldığını veya Allah'a şükrettiğini görmesi, o kimsenin hidayete ermesine işarettir.
Bir kimse, Müslüman olmayan (Allah'a şirk koşulan) bir memlekette olduğunu ve kendisini de Islam memleketine geçtiğini görse acilen ölür. Bir Müslüman kendisini ikinci kere Müslüman olmuş görse bela ve afattan selamete erer.
Bir müşrik, rüyada kendisini Cennette görse, veya başkası onu Cennette veyahut altından bilezikler taktığını görse, Müslüman olur. Müşriklerden birisi kendisini, öldükten sonra dirildiğini görse Müslüman olur. Yine müşrik, göğsünün genişlediğini veya denizde bir gemi içerisinde olduğunu görse Müslüman olur.
' Ehl-i zimmetten birisi kendisini kelime-i şahadet okuduğunu görse, eğer bu kelime-i şahadeti de kendi isteği ile söylediyse sıkıntılardan kurtulur ve dalaletten sonra hidayete erer. Eğer, kelime-i şahadeti zor ve cebr ile söylediğini görse, kaçınılması gereken bir iş işler.
Dininden çıkmış birisi rüyasında kelime-i şahadeti okuduğunu görse, terk ettiği ana ve babasına döner, yahut çıktığı yere tekrar avdet eder, ya da yaptığı bir işin sebebine teşebbüs eder. Bu rüyayı gören Müslüman ise hak ile şahadetlik eder ve doğrulukla tanınır.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir hıristiyanın müslüman olduğunu görmeniz; sizin namuslu ve çalışkan bir kimse olduğunuza herkes tarafından teminat verildiğine yorumlanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna