Rüyada Misvak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Misvak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Misvak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Misvak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Misvak görmek ne anlama gelir? Rüyada Misvak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Misvak dini rüya tabirlerinde Misvak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Rüyada misvak veya kürdan görmek; herhangi bir konuda korku veendişe içinde olacağınıza işarettir.

» Müellif:Misvak kullandığınızı görmek; malınızı harcayacağınıza işaretti.

» CabirMağribî: Dişlerinizi misvakla temizlediğinizi görmek; bütün akrabalarınızaiyilik edeceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında misvak kullandığını görmesi; o kimsenin misvakı kullandığı nisbette Hz. Peygamber (a.s.)'ın sünnetine bağlı kalacağına, yakınlarına iyilik edeceğine, onların külfet ve meşakkatlarına katlanacağına delalet eder.Bir kimsenin rüyasında ağzına misvak koyduğunu görmesi; o kimsenin sünnete uyacağına, kişinin rüyasında dişlerini misvakla temizlerken kanadığını görmesi; o kimsenin günahlarından kurtulacağına işaret eder.Bir kimsenin rüyasında misvak kullandığını görmesi; o kimsenin kendisini Allah'a yaklaştıracak ameller işleyeceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Dişlerini misvakla temizlediğini görmek sünnet-i seniyyeye uymaya, akrabalara iyilik edip, onların sıkıntılarına katlanmaya, Misvak kullanırken dişlerinin kanadığını görmek günahlardan kurtulmya yahut halkın gıybetini yapmaya, Misvak yahut diş fırçası kuullanmak lüzumsuz söz söylemekten kaçınmaya, borcu ödemeye, günahlardan temizlenmeye, sözünü yerine getirmeye, kişiyi Allah'a -c.c.- yaklaştıracak amellere, küfürden so a İslam'a, kadının hamileliğine, eşler arasındaki sevgi ve yakınlığa yahut bekar kadının evlenmesine delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bu rüya, hayır ve menfaattir. Misvak tuttuğunu gören, ailesine ve dostlarına cömert davranır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna