Rüyada Mide Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mide Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mide Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mide görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mide görmek ne anlama gelir? Rüyada Mide nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mide dini rüya tabirlerinde Mide anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Mide hastası olduğunuzu görmek; maddî zararla karşılaşacağınıza işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.


Seyyid Süleyman : Mide görmek; ömür ve rızıkla tabir olunur. Mideyi sağlıklı görmek hayırdır. Bunun aksi ise ecele delalettir.
Cabir'ül Mağribi buyurmuştur ki: Mide görmek; bağırsak görmek gibi tabir olunur. Evlada nispet edilir.
Ebu Said'ül Vaaz'a göre midesini elinde tutanın rızkı, eline girer. Mideyi yaralı ve çıbanlı görenin kendisi veya çocuğu, hastalıklı bir ömür sürer. Midesini yıkanmış gören; tevbe eder, haramdan kaçınır. Iki midesi olduğunu görenin bir evladı daha olur. Fakirse, eline haram mal geçer. Tüccarsa tamahı artar.
Büyük mide, geniş rızktır. Küçülmesi aksidir. Siş ve hastalıklı mide; geçim zorluğu veya evlat sebebiyle üzülmektir. Midesini çıkarıp atan, hırs ve tamahtan kurtulur. Birine mide veren, onun geçimini kolaylaştırır. Birisinin kendisine mide verdiğini gören, geçimi hususunda ondan yardım görür.
Ibn-i Kesir ve Nafi'nin beyanlarına göre mide, dünya hırsıyla tabir olunur.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen mide. ömür, rızık ve maişettir. Bir kimsenin, rüyada midesini kuvvetli ve sağlam görmesi, o kimse hakkında hayra ve uzun bir hayata işarettir. Eğer midesi kuvvetli ve sağlam değilse yukardakinin aksi ile tabir edilir.Midenin boş olması hayır, rahat ve hastalıklardan kurtulmaya işarettir.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna