Rüyada Mendil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mendil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mendil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mendil görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mendil görmek ne anlama gelir? Rüyada Mendil nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mendil dini rüya tabirlerinde Mendil anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Rüyada mendil, kadına işarettir.

» ÇağdaşUlema: Mendil, utanç demektir.

Mendil görmek; utanç birduruma düşeceğinize...

Mendili bulmak; yakınlarınızdanbirinin, başka biri tarafından utanç bir duruma düşürüleceğine işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada mendil görmek, arkadaşa veya zevceye delalet eder. Eğer mendil süslü - püslü ise, büyük fazilete ve ince manalara delalet eder. Çünkü mendille sıcak ve soğuktan emin olunur.
Mendil, başa sarılır, bele bağlanır, üste alınır ve üzerinde namaz kılınır. Mendil alış - veriş için izin ve işarettir. Mendil omuza alınmakla toz ve topraktan korunulur.
Mendil, hizmetçiye; mendilde görülen çirkinlik veya temizlik yahut güzellik ya da sertlik gibi görülen şeylerin tabiri hizmetçiye aittir.
Bazı tabirciler rüyada boyacüı rın mendillerinden bir mendil bağladığını gören kimse, zina eden bir kadmla evlenir veya onu ıslah eder.


İhya Rüya Tabirleri : Eşe ve dosta, samimi ilgi ve sıcak duygulara, Mendilin işlemeli olanı ince manalara, meziyet ve fazilete; Mendilci rüya tabircisine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada mendil görmek, arkadaşa veya zevceye işarettir. Eğer mendil süslü-püslü ise, fazilete işarettir.Mendil, hizmetçiye, mendilde görülen çirkinlik veya temizlik yahut güzellik ya da sertlik gibi görülen şeylerin tabiri hizmetçiye aittir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna