Rüyada Matkap Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Matkap Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Matkap Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Matkap görmek ile alakali tabirler, Rüyada Matkap görmek ne anlama gelir? Rüyada Matkap nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Matkap dini rüya tabirlerinde Matkap anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Matkap görmek; uzun süreli bir hastalığa…

Matkapla iş yapmak; zorve faydası olmayan işe…

Matkapla yerde delik açmak;bir yakınınızın veya dostunuzun öleceğine işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen matkap, çok hileli ve sert konuşan bir adamdır. Bazan ihtiyaçları gidermeye ve maksadlara yardım etmeye delalet eder. Bazan da, yapılan yolculuğa delalet eder. Matkap, kuyuları kazmaya ve çokça cinsi münasebet yapan adamlara ve hayvanlarm erkeğine delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir matkapla bir şey deldiğinizi görmen' bütün hareket ve davranışlarınızı adım adım takip eden ve bir zayıf zamanınızı yakalayarak sizi yere vurmak isteyen birtakım düşmanlarınızın varlığına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : İhtiyaçları gidermeye, zor olanı başarıp maksadın hasıl olmasına, yolculuğa, kuyu kazmaya yahut insan ve hayvanların erkeğine, Matkap bazen hileci, kaba ve ağır konuşan kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen matkap, çok hileli ve sert konuşan bir adamdır. Bazen ihtiyaçları gidermeye ve maksatlara yardım etmeye işarettir. Bazen de yapılan yolculuğa işarettir. Matkap, kuyuları kazmaya ve çokça cinsi münasebet yapan adamlara ve hayvanların erkeğine işarettir.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna