Rüyada Mantar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mantar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mantar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mantar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mantar görmek ne anlama gelir? Rüyada Mantar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mantar dini rüya tabirlerinde Mantar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Müellif: Rüyada mantar görmek; hiçbir faydası olmayan kadına…

Üçten fazlamantar görmek; bir kadın tarafından size ulaşacak mala işarettir.

» Kirmanî: Büyük mantar; bir erkekçocuğunuz olacağına…

Küçük mantar;bir kız çocuğunuz olacağına işarettir.

» CabirMağribî: Mantar yemek; malınızı eşiniz için harcayacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında çeşitli mantarlar görmesi; o kimsenin hiç beklenmedik bir yerden eline rızık geçeceğine işaretle tabir olunur. Bazı tabircilere göre: Rüyanızda mantar görmeniz; rızkınızı zahmet ve zorlukla kazanacağınıza, bir yoruma göre de huyunuzun ve ahlâkınızın kötü olduğuna işaret eder. Rüyanızda mantarın yenilen cinsini görmeniz; hiç beklemediğiniz bir yerden size rızık geleceğine yorumlanır. Burada görülmektedir ki, rüyada mantar görülmesi; nasıl olursa olsun genel alması ile rızka işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : İleri gelen insanların sevgisini kazanmış vefalı bir kimseye, hanım tarafından rızka nail olmaya, Mantar yemek helal kazanca delalet eder,


Seyyid Süleyman : Zehirsiz cinsten mantar yiyen ümit etmediği bir yerden rızka kavuşur. Zehirli mantar, zararla yorumlanır. Mantar almak ve yemek; kolayca kazanılan fakat miktarı az olan kazançtır.


MollaCami Tabiri : Rüyada mantar görmek, ileri gelen kimselerin sevdiği vefalı bir kimsedir. Bazı tabirciler, mantar kendisinde hayır olmayan bir kadındır, dediler. Eğer mantar büyük otursa kadınlar tarafından bir rızka işarettir. Rüyada mantar yediğini gören kimse helalından mal kazanır. Rüyada zehirsiz mantar görmek, umulmadık yerden mal ve rızka işarettir. Zehirli mantar, zarar ve ziyana işarettir.





Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna