Rüyada Leş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Leş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Leş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Leş görmek ile alakali tabirler, Rüyada Leş görmek ne anlama gelir? Rüyada Leş nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Leş dini rüya tabirlerinde Leş anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Hayvan leşi görmek; üzüntü ve kedere…

At leşi görmek; parlakbir dönem geçireceğinize ve ömrünüzün uzayacağına işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada leş görülmesi kötü habere işarettir. Bir kimsenin rüyasında çok pis koku saçan bir hayvan leşi görmesi; o kimsenin düşmanlarının çok azgın bir hale geldiklerine ve ellerinden gelse o kimseyi ortadan kaldırmak niyetinde olduklarına, eğer rüya sahibi bu düşmanlarından korkmuyorsa, onunla olduğu gibi onun aile ferdleri ile de mücadeleye hazırlandıklarına yorumlanır. Bir başka tabire göre rüyanızda kokmuş bir hayvan leşi görmeniz; çok önemli bir sırrınızın rakipleriniz tarafından öğrenileceğine dolayısıyla işlerinizin karışacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kokmuş hayvan leşi insanın mücadele azmini kıran olumsuz şartlara ve süfli düşmanlara delalet eder.


MollaCami Tabiri : Leş görmek, sevimsiz bir haber almaya işarettir. Kokmuş bir hayvan leşi görmek, mühim bir sırrın ifşasına ve bundan dolayı da zarara uğrayacağınıza işarettir. Pis koku neşreden leş, azgın düşmanla tabir edilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna