Rüyada Lahana Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Lahana Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Lahana Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Lahana görmek ile alakali tabirler, Rüyada Lahana görmek ne anlama gelir? Rüyada Lahana nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Lahana dini rüya tabirlerinde Lahana anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada lahana görmek;kadınlardan menfaat göreceğinize…

Lahanayediğinizi görmek; eşinizden menfaat elde edeceğinize işarettir. Tabirbakımından haşlanmış lahana, çiğ lahanadan daha hayırlıdır.


Diyanet Ruya : Rüyada lahana görülmesi gizli mala ve sırra işaret eder. Rüyanızda lanana aldığınızı ve keserek yediğinizi görmeniz; sizin başkalarının sırlarını öğrenmeye çalışacağınıza ve elinize gizli mal geçeceğine dalalet eder. Rüyanızda bir yerde lahana yapraklarının sararmış olduklarını görmeniz; hafif bir rahatsızlığa yakalanacağınıza ve sakladığınız paralardan bu rahatsızlığınız için harcayacağınıza, rüyanızda kendi bahçenizden bir lahana keserek evinize getirdiğinizi görmeniz; sizin sır saklamakla tanınacağınıza yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Kaba yaratılışlı, taş kalpli bir kimseye, hoş olmayan şeylere, Elinde lahana yaprakları görmek, elde ettiği şeye yumuşak bir yöntemle nail olacağına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Lahana görmek; gizli mala ve rüya sahibinin sırrına delalet eder. Lahana yediğini gören, başkalarının sırrına vakıf olmaya çalışır. Lahana yapraklarının sarardığını gören, hafif bir hastalık geçirir ve sakladığı malını bu sebeple harcar. Bostandan lahana koparıp evine götüren; sır tutmasıyla tanınır.


MollaCami Tabiri : Rüyada lahana görmek kalbi kah kaba bir adama işarettir. Bir kimse rüyada elinde lahana yapraktan olduğunu görse, istediğini elde edeceğine işarettir.Lahana görmek bütün insanlar ve bahusus ticaret ehli için hoş değildir. Lahanaları pazara götürenleri görmek, şiddete işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna