Rüyada Küp Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Küp Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Küp Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Küp görmek ile alakali tabirler, Rüyada Küp görmek ne anlama gelir? Rüyada Küp nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Küp dini rüya tabirlerinde Küp anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Küp görmek; küpünbüyüklüğüne veya güzelliğine göre bir kadın tarafından gelecek menfaate işarettir.

» Kirmanî: Ağır küp; defineye…

Evinizdeiçi su dolu bir küp olduğunu ve o küpten su içtiğinizi görmek; çok fazlamal bulup iyi yolda harcayacağınıza…

Su küpü;zengin kadına veya hastalığa…

Sirke küpü;dindar kişiye…

Sirke veyağ küpü; mal çokluğuna…

Bal küpü;helal mala…

Gazyağıküpü; kötü birine işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Adi küp zina eden kadına, Küp evin idaresine, mahzenine, dekkana, hamile kadına, Şarap küpü hazine bulmaya, İçinde su bulunan küp zengin ama hüzünlü bir kadına, İçinde sirke bulunan küp takva ehli insana, İçinde kaymak bulunan küp artarak bereketlenen maala, İçinde tarhana bulunan küp hastalıklı bir kimseye, Su küpü ( yahut damacana) karı veya kocaya, evin idaresine, mahzene yahut dükkana, Elinde küpün kırılması hanımı boşamaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bu rüya evin hanımı ile tabir olunur.
Kirmani demiştir ki: Çöl ve sahrada küp görmek; defineye, evde küp görmek; zengin zevceye işarettir. Hane-sindeki küpün içindekilerden halkın faydalandıklarını gören, hayır yapmak üzere mal toplar.


MollaCami Tabiri : Rüyada küp görmek, hanıma ve mal yığmaya işarettir. Rüyada görülen küp, evin idarecesine, onun mahzen ve dükkanına ve gebe hanımına işarettir. Küp, hür bir kadındır. Ondan su içmek için su istediğini ve onu görse, hile ile bir mal elde eder ve o malı hanımına emanet eder.Şarap küpü, hazine bulmaktır, içinde su bulunduğu halde bir evin içindeki küp, zengin ve gamlı bir kadındır Yol, üzerinde yapılan musluktaki su küpü, Allah yolunda çok infakta bulunan bir adamdır, içinde sirke olan küptakva sahibi bir adamdır. İçinde kaymak olan küp, mal sahibi bir adamdır. içinde tarhana olan küp hasta bir kimsedir. Rüyada bir küpün kırıldığını gören kimse hanımını boşar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna