Rüyada Kumru Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kumru Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kumru Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kumru görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kumru görmek ne anlama gelir? Rüyada Kumru nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kumru dini rüya tabirlerinde Kumru anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmamCafer Sadık (a.s): Rüyada kumru görmenin üç tabiri vardır:

1-Kadın

2-Evlat

3-Hizmetkâr.

» İbn-i Sîrîn: Kumru; dinî inancı eksik,şefkatten yoksun ve kimseyle anlaşamayan kadına…

Bir kumrunuz olduğunu görmek;aynı özellikteki bir bayanla evleneceğinize…

Kumru eti yediğinizi görmek;yediğiniz et miktarınca gelir elde edeceğinize işarettir.

» Kirmanî: Evinin çatısına kumru konduğunuve öttüğünü görmek; iyi bir haber işiteceğinize işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Hayra ve hoş olan şeylere, kaybın bulunmasına, üzüntü ve kederin gitmesine, arzu ettiği işin olmasına, Erkek kumru haber ve elçiye, güzel sesli bir adama yahut hamile olan kadının erkek çocuk doğurmasına, dişi kumru dindar kadına, Kumruyu bahar mevsimindde görmek arzu edilen işin o mevsim içinde olmasına, diğer mevsimlerde kumruyu görmek, arzu edilen şeyin ilkbahar mevsimine kalmasına, Üveyik (yabani kumru) görmek kötü huylu, dini kıt, insanlara aldırış etmeyen kadına, bu kuşu avlamak bölye bir kadınlaevlenmeye yahut münasebete, üveyiğin etini yemek mala, Kumru bazen rızkı bol olan bir çocuğa delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Güvercin.


MollaCami Tabiri : Rüyada kumrunun erkeği, makamı güzel bir adama işarettir.Bir kimse rüyada kumru kuşunu görse, hayra ve hoş şeylere erişir. Eğer gelmesini beklediği bir kaybı varsa ona gelir, Eğer bir işi varsa, o işi yapılır. Eğer üzüntülü ve kederli ise, üzüntü ve kederinden kurtulur. Bir kimse bahar mevsiminde rüyada kumru görse, işi yapılır. Eğer kumruyubahar mevsiminin dışında görse, işinin olması bahar mevsimine kalır. Erkek kumru hamile kadının erkek çocuk doğurmasına, dişisi ise dindar bir kadındır. Bazı tabirciler de kumru, rızkı bol bir çocuktur dediler.Rüyada kumru kuşunun erkeğini görmek, garip, hor ve bayağı bir insana işarettir. Kumru kuşunun erkeğini görmek, haber ve elçiyede işarettir. Bazı tabirciler, kumru kuşunun erkeği, oynak bir kadına işarettir, dediler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna