Rüyada Kömür Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kömür Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kömür Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kömür görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kömür görmek ne anlama gelir? Rüyada Kömür nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kömür dini rüya tabirlerinde Kömür anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Kömür, haram malaişarettir.

Bir yerden kömür aldığınızıveya birinin size kömür verdiğini görmek; haram mal elde edeceğinize…

Yanan ateşe kömür attığınızıgörmek; söz sahibi biriyle ticaret yapacağınıza ve bundan gelir eldeedeceğinize…

Üzerinizin kömüre bulaştığınıgörmek; söz sahibi biriyle aranızda bir sorun yaşanacağına işarettir.

» ÇağdaşUlema: Kömür, şans demektir.

Kırmızı kömür görmek;beklenmedik ve çok sevindirici bir olayla karşılaşacağınıza…

Kömürle ısınmak; birfacia atlatacağınıza işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Ağaç kömürü hürmetli bir kimseye, maden kömürü rızık ve mala, Kendisiyle ateş tutuşturulan her şey günah işlemeye, Yanıp kül olmuş kömür hükmü geçmiş söze, kaçırılmış fırsata, Kış mevsiminde görülen kömür mala, Kömür bazen zorluk ve sıkıntıya delalet edeer.


Seyyid Süleyman : Rüyada ağaç kömürü görmek, haram mal ile tabir olunur. Ateş üzerine kömür koyarak yaktığını gören, devlet hizmetinde bulunur. Bu sayede mal ve şeref kazanır. Kömür bulduğunu, aldığını yahut birinin kendisine kömür verdiğini görenin eline haram mal geçer. Birine kömür veren veya satan, haramı harcar.
Kirmani demiştir ki: Odun kömürü; devlet başkanı veya yardımcıları sayesinde mal ve ni'met elde etmektir. Rüyasında elbisesinin yahut bir organının kömürden dolayı siyah olduğunu gören, hükumetten zarar görür. Müşkülat çeker. Güçlüklerle karşılaşır.
Maden kömürü, taş gibi tabir edilir. Fakat, maden kömürü yakılarak fayda sağladığı için, bazı yorumcular tarafından mal ve ni'metle tevil edilmiştir.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen ağaç kömürü, hürmetli bir kimsedir. Bazı tabirciler, haram maldır, bazılan da gelecek miktar, dediler. Bir kimse rüyada kömürün içinde ateş olduğunu görse, malı zorla alınmış bir adama işarettir. Yanıp kül olmuş ve kendisinden faydalanılamayan kömür, esasen batıl bir işe işarettir. Küçük kömüre ihtiyacı olan kimsenin büyük kömür görmesi, üzüntü, keder, meşakkat ve durumunun güç olmasına işarettir.Kömürün büyügüne ihtiyacı olan kimsenin ufak kömür görmesi, malın bozulmasına işarettir. Kış gününde görülen kömür, mal iie tabir edilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna