Rüyada Korkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Korkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Korkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Korkmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Korkmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Korkmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Korkmak dini rüya tabirlerinde Korkmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada korkmak, zafereişarettir. Zira Allah Resulü (s.a.a) şöyle buyurmaktadır: "Zafer,korkutmakla elde edilir."

Rüyadahırsızdan veya herhangi bir canlıdan korktuğunuzu görmek; yakınlarınızdansize bir zarar geleceğine işarettir.

» İbn-i Sîrîn: Korkmak, güvenlikdemektir.

Birindenkorktuğunuzu görmek ama kimden korktuğunuzu bilmemek; bir kişiden korktuğunuzave o kişiden dolayı sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'e göre bu rüya, zafer ve yardımdır. Rüyasında korkan; zalimlerden kurtulur, selamet bulur. Emniyet içinde olur.
Ebu Said'ül Vaaz şöyle diyor: Dinden uzak bir insanın bu rüyayı görmesi, günah işleyeceğine ve zulmedeceğine işarettir. Bazı tabirciler tecrübeleriyle bu rüyanın çok iyi olduğunu söylemişlerdir.


MollaCami Tabiri : Rüyada korkmak, emniyet ve kurtuluştur. Korkmak tövbeyeişarettir. Bazdan da bir kimse rüyada korktuğunu ve korkudan kaçtığını görse başkanlığa nail olur. Korkuyu beklediğini gören kimse harpde bulunur.Bir kimse korktuğunu ve birisinin kendisine "Korkmak" dediğini görse, kör olur. Rüyada kendisinin Allah Teala (C.C.) Üe korkutulduğunu kendisinin de korkmadığını görse, korkutan kimse kurtulmuş ve hayra nail olmuştur.Korkutulan da kötü ve zararlı şeylere girer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna