Rüyada Kış Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kış Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kış Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kış görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kış görmek ne anlama gelir? Rüyada Kış nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kış dini rüya tabirlerinde Kış anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada kış mevsimi, sözsahibi kimseye işarettir.

Kış mevsiminde olduğunuzu veinsanların soğuktan kötü yönde etkilendiğini görmek; söz sahibi birininbölge halkına zarar vereceğine…

Aynı rüyada kimsenin soğuktanetkilenmediğini görmek; bölge halkının söz sahibi bir kimseden menfaat eldeedeceğine işarettir. Bu rüyayı kışın görmek, tabir bakımından daha iyidir.

  » Kirmanî: Mevsimlerden kış mevsimiolduğunu ve havanın çok soğuk olmadığını görmek; murada ereceğinize, makam veizzet bulacağınıza işarettir.

» ÇağdaşUlema: Kış mevsiminde olduğunuzu görmek; içinde bulunduğunuz dönemdegeleceğe yönelik önemli atılımlar yapmamanız gerektiğine, aksi takdirde zararauğrayacağınıza işarettir.


MollaCami Tabiri : Kışın, mevsiminde görülmesi üzüntü ve kederin gitmesine işarettir.Kışın, mevsimsiz görülmesi, soğuk algınlığına bazen de yolculuğun ertelenmesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna