Rüyada Kısır, Kısırlaştırmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kısır, Kısırlaştırmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kısır, Kısırlaştırmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kısır, Kısırlaştırmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kısır, Kısırlaştırmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Kısır, Kısırlaştırmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kısır, Kısırlaştırmak dini rüya tabirlerinde Kısır, Kısırlaştırmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada kısır birini görmenin üçtabiri vardır:

1-Zahitinsanlar

2-Melek görmek

3-İbadetetmek.

» İbn-i Sîrîn: Kendinizikısırlaştırdığınızı görmek; düşmanla savaştığınız takdirde küçükdüşürüleceğinize, ancak Allah'a itaatkâr bir kul olacağınıza veya bazıtabircilere göre, çocuğunuzun öleceğine, bir daha da çocuk sahibiolamayacağınıza, ancak zengin olacağınıza…

Tanımadığınızbirini kısırlaştırdığınızı, onun ilim ve hikmet üzere konuşan salih biriolduğunu görmek; kısırlaştırdığınız kimsenin aslında sizi hayra davet eden,müjdeleyen ve kötülüklerden sakındıran bir melek olduğuna…

Tanıdıkbirini kısırlaştırdığınızı görmek; kısırlaştırdığınız kimsenin kişiliğinegöre, iyiye veya kötüye işarettir.

» Kirmanî: Hayalarınızın kesildiğini veyadüştüğünü görmek; düşmanınıza yenik düşeceğinize veya bazı tabircilere göre birdaha kız çocuğunuzun olmayacağına işarettir.

» CabirMağribî: Sebepsiz yere hadım olduğunuzu görmek; saygınlığınızıyitireceğinize ve zarar göreceğinize…

Cinselorganınızın kökünden kesildiğini görmek; adınızın insanlar arsındaunutulacağına, makamınızın azalacağına ve çocuklarınızdan bazılarını kaybedeceğinizeişarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna