Rüyada Kırlangıç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kırlangıç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kırlangıç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kırlangıç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kırlangıç görmek ne anlama gelir? Rüyada Kırlangıç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kırlangıç dini rüya tabirlerinde Kırlangıç anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada kırlangıç, dostluğaişarettir.

Kırlangıcınızın olduğunu veya birinin size kırlangıç verdiğini görmek; daha önce sizden ayrılan bir kişiyle yeniden dostolacağınıza…

Kırlangıç öldürdüğünüzü veyaelinizden attığınızı görmek; dostunuzdan ayrılacağınıza işarettir.

» Kirmanî: Kırlangıç görmek, akıllı vezengin kimseye işarettir.

Dişi kırlangıç görmek; zenginve akıllı kadına…

Kırlangıcınelinizden uçup gittiğini görmek; zengin birinden uzaklaşacağınıza…

Kırlangıcınelinizde öldüğünü görmek; bir dostunuzun öleceğine veya üzüleceğinize işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Emniyet ve rahata, tarım alanları için bolluk ve berekete, mala, mübarek bir kadın yahut erkeğe yahut okuyan çocuğa; takva sahibi, hoş geçimli ve edebi sanatlardan anlayan bir kimseye, Eve kırlangıçların doluşması mala, evden çıkmaları yolculuğa, Kırlanggıçın ölümü hayır işlemeye, Kırlangıç kuşu bazen şarkıcı kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen kırlangıç mal, mübarek bir adam, bir kadın yahut okuyan bir çocuktur. Bundan dolayı bir kırlangıç tuttugunu gören kimse haram mal alır. Bir kimse kendi evine kırlangıçların dolduğunu görse, aldığı mal helaldir. Bazılan da, kırlangıç, edip, geçimli ve takva sahibi bir adamdır, dediler. Bir kimse kendisinin bir kırlangıca faidesinin dokunduğunu görse, o kimsenin bir arkadaşı ve ahbabına bir faidesi dokunur. Kırlangıcı tuttuğunu görse, bir kadına zulmeder. Kırlangıç eti yediğini gören kimse bir düşmanlıkta bulunur. Birtakım kırlangıçların kendi evineden çıktığını görse, yolculuk sebebiyle akrabalarından ayrılır. Rüyada görülen kırlangıçlar, ölüme ve çok üzüntüye işarettir. Yine kırlangıç, iş ve hareket, ses sanatı ve enginlikte hayra işarettir. Kırlangıç görmek ekseriya kadınlar hakkında iyidir. Çünkü rüyada kırlangıç görmek, emin, itimat edilir, evi için idareci ve tedbirli bir kadınla evlenmeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna