Rüyada Kerpiç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kerpiç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kerpiç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kerpiç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kerpiç görmek ne anlama gelir? Rüyada Kerpiç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kerpiç dini rüya tabirlerinde Kerpiç anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Kerpiç; mala…

Kalıplarakerpiç döktüğünüzü ve döktüğünüz kerpiçlerin kuruduğunu görmek; gördüğünüzkerpiç miktarınca mal elde edeceğinize…

Elinizdekerpiç olduğunu veya birinin size kerpiç verdiğini görmek; bir yerden parabulacağınıza veya aynı parayı birinin size vereceğine…

Çoksayıda kerpiç biriktirdiğinizi görmek; bol miktarda mal ve nimet eldeedeceğinize işaret eder.

» Kirmanî: Duvardan kerpiç yonttuğunuzugörmek; duvar sahibinin malını kaybedeceğine…

Kerpiçleriufalayıp dağıttığınızı görmek; malınızı başkalarına harcayacağınızaişarettir.

» CabirMağribî: Pişirilmiş kerpiç görmek; kötüye işarettir. Pişirilmiş kerpiçtenyapılan binalar görmek de kötüye tabir edilir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada kerpiç görmek, rüya sahibi için meydana gelecek bir maldır. Her kerpiç rüya sahibinin kadir ve miktarına göre, yüz veya bir yahut on dirhemle tabir edilir. Henüz binaya konmamış kerpiç, mala binaya konmuş kerpiçle iyi amele ve dine delalet eder. Kerpiç hizmetçilerle de tabir edilir. Bundan dolayı bir kimse rüyada yüksek bir yerden kerpiç attığını ve o kerpicin dağılıp parça parça olduğunu görse o kimsenin bir hizmetçisi ölür.
Binada olan kerpiç bina sahibinin yakınları ve kendisinin onlara muhtaç olduğu çocuklarıdır. Rüyada binadan bir kerpicin düşmesi orada bulunan bir hastanm ölmesine veya orada meydana gelecek perişanlığa delalet eder.
Bir kimse rüyada bir yerde kerpiç yaptığını görse, o kimsenin erkek çocuğu fazla olur. Rüyada kerpiçten bir bina yaptığını gören kimse, reis ve bir kimseye veli olur. Bir kimse kerpiç yaptığını görse, o kimsenin öleceğinden korkulur.
Binada bulunan bir kerpiç, cemaattan bir adamdır. Bundan dolayı bir kimse rüyada bir duvardan bir kerpiç çıkarıldığını görse, orada bir erkek veya bir kadın kaybolur. Binada olmayan ve bir yerde toplanmış bir yığm kerpiç altınlara delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Henüz kullanılmayan kerpiç mala, duvar ve gerekli görülen bir yerde kullanılmış kerpiç iyi amel ve din güzelliğine, Yüksek bir yerden kerpiçi fırlatıp atmak ve onun ufalandığını görmek işçi ya da hizmetçisinin ölmesine, Binayı meydana getiren kerpiçler kkişinin ev halkına, Kerpiç yapmak erkek çocuğa yahut vefat etmeye, Kerpiçten bina yapmak ehli için valilik ve diğer yöneticiliklere, Bilinmeyen bir binanın kerpiçleri cemaati meydana getiren insanlara ya da o kavmin fertlerine, Bir yerde gelişigüzel yığılmış kerpiçler altınlara; Kerpiç kesip biriktirmek mal biriktirmeye, Henüz kurumamış, çamur halindeki kerpiçleri çiğneyerek yahut başka bir şekilde bozduğunu görmek üzüntü ve kedere, zorluk ve sıkıntıya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada kerpiç görmek, rüya sahibi için meydana gelecek bir maldır. Henüz binaya konmamış kerpiç, mala binaya konmuş kerpiçle iyi amele ve dine işarettir.Kerpiç hizmetçilerle de tabir edilir. Bundan dolayı bir kimse rüyada yüksek bir yerden kerpiç attığını ve o kerpicin dağılıp parça parça oldugunu görse, o kimsenin bir hizmetçisi ölür.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna