Rüyada Kelebek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kelebek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kelebek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kelebek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kelebek görmek ne anlama gelir? Rüyada Kelebek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kelebek dini rüya tabirlerinde Kelebek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Kelebek, cahilliğiylekendisini tehlikeye atan zayıf ve bilgisiz kişiye işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen kelebek, cehalet ve melikin hizmet ve siyasetleriyle tecrübe edilmemiş kimseye delalet eder. Bazan kelebek görmek, dostluk ve sevgiye ve kendisini helak edecek bir şeye atmasına delalet eder.
Kelebek, ateşperestlere veya: «O gün insanlar yaygın (ve salgın) pervaneler gibi olacak.» (Sûre-î Karia, ayet 4) mealindeki ayeti işaretince, korku ve fer-yad etmeye delalet eder.
Kelebek, sözü büyük, kendisi zayıf ve bayağı bir düşmana delalet eder. Ziraatçıların kelebek görmesi, işsizlik, sıkıntı, şerli kimselerin ve kötü kadınların kendilerine uygun ve meyletmelerine delalet eder.
Lamba, kandil ve mumdan uzakta görülen kelebekler, hayırlarını sarfeden ve serden çekinen kimselere veya kısa ömürlü evlada delalet eder. Bazan kelebek, ecelinin yaklaştığma ve amelinin nihayet bulmasına delalet eder.
Kelebek, erkek ve kadınların birbirleriyle yarış etmelerine ve resim sanatma düşkün olmalarına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Görsel sanatlara düşkün olmaya, erkek ve kadınların rekabetine, düşmanlığı laftan öteye gitmeyen insana, kendini mahvedecek bir iş yapmaya, dostluk ve sevgiye, kısa ömürlü çocuğa ya da hayırsever kimseye, Geçimi topraktan olan kimselerin kelebek görmesi sıkıntı ve işsizliğe, şerli kimselerin ve kötü kadınların kendi seviyesindeki kimselere meyletmelerine, Bir ışık çevresinde, belli bir misefede dönen kelebek, ilahi yahut beşeri aşka dellet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen kelebek, cehalet ve melikin (Devlet Başkanının hizmet ve siyasetleriyle tecrübe edilmemiş kimseye işarettir. Bazen kelebek görmek, dostluk, sevgiye ve kendisini helak edecek bir şeye atmasına işarettir. Kelebek, ateşperestlere veya korku ve feryat etmeyeişarettir. Kelebek, sözü büyük, kendisi zayıf ve bayağı bir düşmana işarettir.Ziraatçıların kelebek görmesi, işsizlik, sıkıntı, şerli kimselerin ve kötü kadınların kendilerine meyletmelerine işarettir. Lamba, kandil ve mumdan uzakta görülen kelebekler, hayırlarını sarfeden ve serden çekinen kimselere veya kısa ömürlü evlada işarettir.Bazen kelebek, ecelinin yaklaştırma ve amelinin nihayet bulmasına işarettir. Kelebek, erkek ve kadınların birbirleriyle yarış etmelerine ve resim sanatınadüşkün olmalarına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna