Rüyada Kehribar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kehribar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kehribar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kehribar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kehribar görmek ne anlama gelir? Rüyada Kehribar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kehribar dini rüya tabirlerinde Kehribar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Müellif:Rüyada bir miktar kehribarınız olduğunu görmek; bir kız çocuğunuzun olacağınaveya sıkıntı yaşayacağınıza…

Kehribarın beyaz veya yeşilrenkte olduğunu görmek; menfaat elde edeceğinize…

Sarı kehribar görmek; hastalığaişarettir.


Seyyid Süleyman : Kehribar yani kehrüba renginin sarılığı dolayısıyla, hastalıkla tabir edilmiştir. Çok miktarda kehribar görmek; meşakkatle (zahmetle) elde edilecek maldır. Iri parçalı kehribar, uzun müddet devam edecek hastalıktır.
Bazıları demişlerdir ki; bir tane kehribar aldığını gören, hastalanır. Çok sayıda kehribar gören, rızkını zahmetle elde eder. Kehribar bir gerdanlık taktığını gören kadın, zengin ama kötü huylu biriyle evlenir. Bir rivayete göre epey zaman hasta olur. Elindeki kehribarı düşürüp kaybeden hastaysa, iyileşir. Zenginse, malının bir kısmı elinden gider, fakirse, çektiği meşakkate rağmen bir şey elde edemez. Kehribarı kırmak, yakmak veya satmak; hasta için şifadır. Bu aynı zamanda, mal kaybıdır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna