Rüyada Kavun Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kavun Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kavun Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kavun görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kavun görmek ne anlama gelir? Rüyada Kavun nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kavun dini rüya tabirlerinde Kavun anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada kavun görmenin beş tabirivardır:

1-Hastalık

2-Kadın

3-Üzüntü

4-Menfaat

5-İyi geçim.

» İbn-i Sîrîn: Sarı kavun; hastalığaişarettir. Yeşil ve tatsız kavun tabir bakımından sarı kavundan daha iyidir.Ayrıca büyük kavunun tabiri de küçük kavundan iyidir.

» Kirmanî: Mevsiminde tatlı kavunyediğinizi görmek; yediğiniz kavun miktarınca üzüntü ve sıkıntılardankurtulacağınıza, arta kalan kavun miktarınca da üzüntü ve sıkıntı göreceğinize…

Çok sayıdakavununuzun olduğunu ve bunları yanınıza koyduğunuzu görmek; çaresi olmayansıkıntılar yaşayacağınıza işarettir.

» ÇağdaşUlema: Kavun görmek; aşkla dolu tatlı bir hayata…

Kavun yemek; ahlakîolmayan bir işten dolayı beklenmedik sorunlarla karşılaşacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada kavun görülmesi ve özellikle yenilmesi; hastalıkla yorumlanır. Kirmânî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında kavun yediğini, topladığını ve kopardığını görmesi; o kimsenin hastalanacağına işaret eder. Ebu Saîd el-Vâiz'in yorumuna göre: Rüyanızda kavun görmeniz; sizin sık sık keder ve üzüntüye maruz kalacağınıza ve sağlığınızın bozulacağına, rüyasında bir kavun bulup yediğini gören kişinin çaresiz bir hastalığa yakalanacağına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada kavun görmek, bilhassa yemek; hastalıkla tabir olunur.
Kirmani'nin yorumu da böyledir.
Ebu Said'ül Vaaz'ın kavline göre, rüyada kavun gören, sık sık üzülür. Kavun, hüzünlü ve hastalıklı bir adamla tabir olunur. Bir kavun bulup, ondan yediğini gören; çaresi olmayan bir derde düşer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna