Rüyada kase görmek ne demek
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada kase görmek ne demek

Rüyada kase görmek ne demek

   

Rüyada kase görmek ne demek

Rüyada kase görmek neye işarettir. Rüyada kase ile alakalı tabirleri bu sayfada derledik. İşte rüyada kase görmek ne demek hakkında detaylı bilgi.

Rüyada kase görmek Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Kâse; hayır işler yapan hizmetkâra…

Tahtadan birkâsede içecek olduğunu görmek; yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktanhelal rızk elde edeceğinize…

Kâseyi boş görmek; acizliğe…

Altın veya gümüş bir kâsedeiçecek görmek; haram rızka…

Beyaz kâsede içecek görmek;şüpheli rızka…

Cam kâse görmek; kadınaişarettir.

» Kirmanî:Kâsede tadı güzel bir içecek olduğunu görmek ve içmek; menfaate…

Kâsede ekşi bir şey olduğunugörmek ve içmek; üzüntü ve sıkıntıya…

Boş kâse görmek; iflasaişarettir.


Rüyada kase görmek Diyanet Ruya : Rüyada kâse görülmesi ev hanımı ile tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında kâse satın alan bir kişiyi görmesi; o kimsenin zengin bir yaşayışa, emniyet ve yorgunluktan kurtulacağına, kişinin rüyasında bakırdan yapılmış bir kâse satın aldığını görmesi; bu rüyanın aksine tabir olunur. Rüyada kâse görülmesi; bir kadının taşıdığı meziyetleri ile tabir edilir. Bundan dolayı bir kimsenin rüyasında kendisine bir tas içinde su verildiğini görmesi; o suyu veren kadının hamile olduğuna, eğer verilen suyun, kıymetsiz bir çanak içinde verildiği görülürse, çocuğunuz olacağına, eğer kıymetli bir kâse ile verilmiş ise doğacak çocuğun erkek olacağına yorumlanır.

Rüyada kase görmekBir kimsenin rüyasında kâsenin kırıldığını ve suyun öylece kaldığını görmesi; kadının öleceğine ve dünyaya getirdiği çocuğun yaşayacağına, kişinin rüyasında kâsenin durduğunu ve suyun ise döküldüğünü görmesi; o kadının yaşayacağına ve çocuğun öleceğine delalet eder. Hasta olan bir kimsenin rüyasında kendisine bir kâse su verildiğini görmesi; o hastanın şifa bulup iyileşeceğine, kâsede su yerine başka bir şeyin bulunduğunu ve hastanın da bunu içtiğini görmesi; o hastanın yakın bir zaman içinde vefat edeceğine yorumlanır.


Rüyada kase görmek İhya Rüya Tabirleri : Kadına ve ivin geçimine, Kase içindeki su kadının karnındaki çocuğa, Kaseden hoş ve ferahlatıcı şeyler içmek kadın cihetinden erişilecek mutluluk ve iyiliğe, Hastanın kase içinden bir şey içmesi ölmesine, Kasenin kırılması su ticareti yapan kimsenin yahuut evin hanımının vefat etmesine, Kase satıcısını görmek bereketli yağışlara, yolculuk ve güvene delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Tas.)


Rüyada kase görmek MollaCami Tabiri : Rüyada görülen kase, zevceye yahut evinin geçimine işarettir. Eğer kase güzel ve çok kıymetli olursa, onun işaret ettiği şey şereflidir. Kase satıcısını görmek, bol yaşayışa, emniyete ve yolculuktan alıkonmaya işarettir. Ancak bakır kasenin satışını görmek, bu tabirin tersinedir.Rüyada kendisine kase içinde bir su verildiğini görse, bu rüya onun karnındaki çocuk ile tabir edilir. Kasenin kırıldığını ve suyun durduğunu görse, hanımının ölürnüne karnındaki çocuğun kurtulmasına işarettir. Hasta olan bir kimseye bir kase verildiğini görse ve kasenin içinde olan rakı veya suyu, içtiğini görse, o hastanın ölüm şarabını içmesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna