Rüyada Kasap Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kasap Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kasap Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kasap görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kasap görmek ne anlama gelir? Rüyada Kasap nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kasap dini rüya tabirlerinde Kasap anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada hiç tanımadığınızbir kasap görmek; gayrimenkule…

Mahalle kasabının evinizegeldiğini görmek; orada birinin öleceğine…

Kasap olmadığınız haldekasaplık yaptığınızı görmek; birini öldüreceğinize veya yaralayacağınıza vebu yüzden insanlar arasında kınanacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada kasap görülmesi Azrail (a.s.) ile yorumlanır. Rüyanızda bir kasaptan bir bıçak aldığınızı görmeniz; hasta olacağınıza v çabucak iyileşeceğinize ve bütün hayatınız boyunca kuvvetli olarak yaşayacağınıza işaret eder. Rüyanızda herhangi bir kasabın et kestiğini görmeniz, eğer gurbette iseniz evinize döneceğinize, rüyanızda bir kasabın bir koyunu kesip parçaladığını görmeniz; dini yönden işlerinizin karışık olduğuna, rüyanızda gezici bir kasap görmeniz; sizin şiddete ve zarara maruz kalacağınıza delalet eder. Tutuklu ve kederli bir kimsenin rüyasında kasap görmesi; hayra ve dertlerinden kurtulacaklarına, kişinin rüyasında bir kasabı öldürdüğünü görmesi; o kimsenin bütün dertlerinden kurtulacağına, eğer hasta ise şifa bulup iyileşeceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Mal taksimi yapan kimseye yahut Azrail aleyhisselama, üzüntü ve kederden kurtulmaya, mahkumun kurtulmasına; Kasabın bıçağını almak kuvvet ve kudrete, Kasap bazen kan dökücü kimseye, hastalıktan so a sıhhate, Kasabı öldürdüğünü görmek hastalıktan kurtulmmaya delalet eder. ( Kasabın kullandığı kütük için Bakınız; Kütük.)


Seyyid Süleyman : Bu rüya Azrail (A.S.) ile tabir olunur

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna