Rüyada Karanfil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Karanfil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Karanfil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Karanfil görmek ile alakali tabirler, Rüyada Karanfil görmek ne anlama gelir? Rüyada Karanfil nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Karanfil dini rüya tabirlerinde Karanfil anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Karanfil görmek; büyüklükve övgüye…

Çok sayıda karanfile sahip olduğunu ve herkese verdiğinizi görmek; yaşadığınız yerdeki insanların övgüsüne mazharolacağınıza…

Karanfil yemek; musibeteişarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada karanfil görülmesi yedi şekilde yorumlanır. Rüyada kırmızı renkte karanfil görülmesi şiddetli aşka, beyaz renkli karanfil görülmesi; iffet ve bekârete, alaca renkte karanfil görülmesi; mutlu günlere ve sevince, sarı renkte karanfil görülmesi; hüzne, hastalığa ve ayrılığa işaret eder. Bir kimsenin rüyasında saçma takılmış karanfil görmesi; o kişinin hafifliğine ve laubaliliğine, kişinin rüyasında bir tarlada karanfil görmesi; o kimsenin mutluluğuna, neşesine, sevinç ve bolluğa ereceğine delalet eder. Bazı tabircilere göre: Bir kadının rüyasında karanfil görmesi; o kadının iyilikle anılacağına, kişinin rüyasında yanında bulunan karanfilleri başkalarına dağıttığını görmesi; o kimsenin orada adının hayır ve iyilikle anılacağına, kişinin rüyasında elinde bulunan karanfillerden kimseye vermediğini görmesi; o kimsenin bir mazarrata maruz kalacağına yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Rüyasında karanfil gören, övülür ve güzel bir isme sahip olur. Yanındaki karanfilleri halka verdiğini gören, hayırseverliğiyle meşhur olur. Karanfilleri kimseye vermemek, bu yorumun aksidir. Karanfil yemek zarara uğramaktır. Karanfil ağacı da cömert, muteber, vakur ve sözleriyle halka faydalı birine işarettir.


MollaCami Tabiri : Rüyada karanfil görmek, iffetli ve terbiyeli bir hanıma işarettir.Rüyada karanfil aldığını gören kimse, akrabası çok zengin, güzel ve görgülü bir hanım alır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna