Rüyada Kafes Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kafes Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kafes Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kafes görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kafes görmek ne anlama gelir? Rüyada Kafes nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kafes dini rüya tabirlerinde Kafes anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmamCafer Sadık (a.s): Rüyada kafes görmenin üç tabiri vardır:

1-Hapis

2-Dar yer

3-Ev.

» İbn-i Sîrîn: Bir kafesiniz olduğunugörmek; dar bir yerde mahsur kalacağınıza…

Kafesikırdığınızı görmek; dar yerden veya hapisten kurtulacağınıza işarettir.

» ÇağdaşUlema: Kafes görmek; özgürlüğünüzün elinizden alı-nacağına...

Boş kafesgörmek; evliliğe ve müstakil bir hayata işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada kafes görülmesi hayırla yorumlanmaz. Rüyanızda içinde tavuk ve benzeri hayvanların beslendiği bir kafes görmeniz; sizin ev sahibi olacağınıza, rüyanızda böyle.bir kafes satın aldığınızı görmeniz; bir ev satın alacağınıza yorumlanır. Rüyanızda satın aldığınız bir kafesin içine tavuk koyduğunuzu görmeniz; aile fertlerinizi o mıntıkaya taşıyacağınıza, rüyanızda böyle bir kafesi başınıza alarak çarşıda dolaştığınızı görmeniz; sizin evinizi satacağınıza işaret eder. Rüyanızda bir kafeste kuş olduğunuzu ve oradan kaçmak istediğinizi görmeniz; eşinizin sizden memnun olmadığına, rüyanızda bir yolunu bularak kafesten uçup gittiğinizi görmeniz; eşinizin evinizi terk edeceğine delalet eder. Rüyanızda içinde kuş olduğu halde ikinci bir kuşun kafese gelip girdiğini görmeniz; evinize bir hizmetçi alacağınıza, rüyanızda bir kafeste iki kuşun birbiriyle kavga ettiklerine görmeniz; eşiniz ile hizmetçinizin aralarında kavga edeceklerine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Evlenmeye, hapse, eve, beşiğe; iş ve sanatta yaşanacak durgunluğa, Kafesçi gardiyana, yapı ustasına, nikah memuruna, meslek ehli birine, öğretmene yahut görücüye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada kafes görmek; hayra yorulmaz. Hapis ve sıkıntıyı temsil eder.
Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki; içinde tavuk vs. barındırılan kafes; evle yorumlanır. Rüyasında böyle bir kafes alan, ev satın alır. Bu kafesin içine tavuk koyarsa, ailesini o eve nakleder. Böyle bir kafesi alıp, çarşıda dolaşan; evini satar. Kafesteki kuş, temsil ettiği adamın kötü haliyle tabir edilir.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen kafes, hapse, bazen, küçük çocuklar için beşiğe işarettir. Kafes, evdir.Basını bir kafese sokarak sokaklarda yürüdüğünü gören kimse, evini satar. Kafes, işlerin müşkilata düşmesine ve işlerin bazısının bazısıyla durgunluk peyda etmesine işarettir. Kafes evlenmeye de işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna