Rüyada İrin Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada İrin Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada İrin Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada İrin görmek ile alakali tabirler, Rüyada İrin görmek ne anlama gelir? Rüyada İrin nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve İrin dini rüya tabirlerinde İrin anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: İrin ve çıban görmek; faydası olmayacak mal elde edeceğinize vekötü insanlarla dost olacağınıza işarettir.

» İbn-i Sîrîn: İrin görmek; elde edilecekmala yorulur.

Vücudunuzunherhangi bir yerinden irin çıktığını ve tekrar yerine dolduğunu görmek;gördüğünüz miktar kadar malınızın azalacağına, daha sonra tekrar artacağına…

İrinemdiğinizi görmek; haram mal elde edeceğinize…

Bedeninizinherhangi bir yerinde irin toplandığını görmek; mal biriktireceğinize…

Bedeninizden irin çıktığını görmek; malınızın azalacağına işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Yaradan sarı su ve irin çıkması sevinç ve rahatlığa, Artarak çoğalan ve zekatı ihmal edilen mala,İrin bazen töhmet altında olmaya yahut şüpheli kazanca delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada irin görmek, rüya sahibinin, büyüyen ve kendisine itimat edilir veya her ayda kendisinden vergi alınan bir mal elde etmesine işaret eder.Bazı tabirciler, rüyada bedeninde bir yara veya çıbandan irin çıktığını gören kimse, itham altında bulundurulur ve hakkında bir iftira yapılır dediler.San su, yara ve kabarcıklardan çıkan şeyler, haram maldır.Bazılan da, büyük bir çıbandan çıkan irin üzüntüden kurtulmaya işaret eder dediler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna