Rüyada İğne Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada İğne Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada İğne Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada İğne görmek ile alakali tabirler, Rüyada İğne görmek ne anlama gelir? Rüyada İğne nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve İğne dini rüya tabirlerinde İğne anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Rüyada iğne görmek; çok sıkıntı çekeceğinize işarettir.

» Müellif:İğneyle bir şeyler diktiğinizi görmek; çeşitli işler yapacağınıza, bu işlerinsize yarayacağına ve arzu ettiğiniz neticeye varacağınıza işarettir.

» Kirmanî: İğneyle bir elbise diktiğinizigörmek; durumunuzun iyiye gideceğine ve arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşeceğine…

İğnenizinkaybolduğunu görmek; durumunuzun kötüleşeceğine ve arzu ettiğiniz şeyingerçekleşmeyeceğine…

İğnenizinçalındığını görmek; işinizin kötüye gideceğine…

İğneyi biryere batırdığınızı görmek; işinizin güzel, hayır, mutlulukla ve muradınınhâsıl olmasıyla sonuçlanacağına işaret eder.

» CabirMağribî: Birinin size iğne verdiğini görmek; iğneyi veren kimsenin gerçekhayatta sizi destekleyeceğine…

Çok sayıdaiğnenizin olduğunu görmek; hayra alamettir.

» ÇağdaşUlema: İğne görmek; düşmanlığa…

İğneyle iş yapmak; bazı işlerinizden dolayı düşman kazanacağınıza...

İğneninbedeninize battığını görmek; bir dost kaybedeceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada iğne görülmesi; rüya sahibinin iyi bir kimse olmaya çalıştığına işaret eder. Kişinin rüyasında elinde bir iğne ile dikiş diktiğini görmesi; o kimsenin işlerinin yoluna gireceğine ve her halinin düzeleceğine, aynı zamanda arzu ve isteklerinin yerine geleceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında elindeki iğnenin kırıldığını veya eğrildiği görmesi; o kimsenin bütün işlerinin bozuk ve düzensiz gideceğim yorumlanır. Kirmânî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında iğne buluğunu görmesi; o kimsenin dağınık olan işlerinin yoluna gireceğine ve düzeleceğine, bir kimsenin rüyasında elinde iğne ile bir şey diktiğini görmesi; o kimsenin işlerinin yolunda gideceğine delaletle tabir olunmaktadır. Rüyanızda elinizdeki iğnenin kaybolduğunu veya çalındığını görmeniz; yapmayı düşündüğünüz işin olmayacağına ve işlerinizin bozulacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir iğnecinin kendisine iğne yaparak bayılttığını görmesi; yapmak için başvurduğu bir işten olumsuz cevap alacağına, kişinin rüyasında bir iğnecinin kendisinin bayıldığını görmesi; bu rüyanın aksi ile tabir olunur. Kişinin rüyasında iğne ve iplikle bir diktiğini veya diktirdiğini görmesi; o kimsenin kurmak istediği bir düzenin başarılı olacağına ve neticede ailece mutlu ve huzurlu bir hayat süreceklerine işaretle tabir olunmaktadır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna