Rüyada İbrik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada İbrik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada İbrik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada İbrik görmek ile alakali tabirler, Rüyada İbrik görmek ne anlama gelir? Rüyada İbrik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve İbrik dini rüya tabirlerinde İbrik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): İbrik görmenin dokuz tabiri vardır:

1-Kadın

2-Hizmetkâr

3-Cariye

4-Kıvam

5-Ten

6-Uzun ömür

7-Mal ve nimet

8-Hayır ve bereket

9-Kadınlardan yana rahat olmak.

» İbn-i Sîrîn: İbrik görmek; hizmetçikadına işarettir. Bazı tabircilere göre ibrik, bir kavme hizmet eden ama dahasonra o topluma önder olan ve onları belalardan uzak tutan kimseye işaret eder.

Yeni bir ibriğe sahip olmakveya başkasının size ibrik verdiğini görmek; yukarıda belirtilenözelliklere sahip hizmetçi bir kadına…

İbriğin kırıldığını görmek;hizmetçi kadının hastalanacağına veya öleceğine…

İbriğin kaybolduğunu görmek;hizmetçinin kaçacağına veya işten ayrılacağına işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada ibrik görülmesi tövbe ile tabir olunur. Bir hamile kadının rüyasında ibrik görmesi; o kadının bir erkek çocuk doğuracağına, bir erkeğin rüyasında ibrik görmesi; o erkeğin kendisine emanet edilen sırrı saklayacağına delalet eder. Rüyanızda bir ibrik ile abdest aldığınızı görmeniz; ibâdetinizin kabul olunduğuna, kişinin rüyasında bir ibrik görmesi; o kişinin dünyada güzel işler yapacağına, kişinin rüyasında altından bir ibrik görmesi; o kimsenin günahlarından tövbe etmesi gerektiğine, kişinin rüyasında gümüşten bir ibrik görmesi; iyiye yorumlanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna