Rüyada Işık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Işık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Işık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Işık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Işık görmek ne anlama gelir? Rüyada Işık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Işık dini rüya tabirlerinde Işık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Işık görmek; sağlık ve esenliğe…

Uzaklarda ışıkgörmek; yakın zamanda sevineceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir ışık görmeniz; birtakım güçlüklerden sonra rahata ve huzura kavuşacağınıza ve derin bir nefes alacağınıza, kişinin rüyasında gece yarısı bir ışık görmesi; o kimsenin bir erkek çocuğunun olacağına, kişinin rüyasında bir kibrit ışığı görmesi; o kişinin kısmetinin açılacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında ay ışığı görmesi; o kimsenin bir kısım zamanının hüzünlü geçeceğine, kişinin rüyasında gaz lambası ışığı görmesi; o kimsenin vakitlerini boşa geçireceğine, kişinin rüyasında mum ışığ1 görmesi; o kimsenin bir kısım günlerinin hasretle geçeceğine, kişinin rüyasında güneş ışığı görmesi; o kimsenin geleceğinin çok parlak olacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Nur.


MollaCami Tabiri : Rüyada ışık görmek, geçimin kolaylaşacağına ve parlak bir geleceğe kavuşacağına, ilim ve yetenekle donatılacağına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna