Rüyada Harman Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Harman Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Harman Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Harman görmek ile alakali tabirler, Rüyada Harman görmek ne anlama gelir? Rüyada Harman nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Harman dini rüya tabirlerinde Harman anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada hububat harmanı görmek; zahmetle para kazananve kazandığı parayı ailesi için kolayca harcayan kimseye işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada harman yeri görülmesi; zahmetle kazanılan mala işarettir. Rüyanızda bir harman yeri satın aldığınızı veya birisinin size hediye ettiğini görmeniz; sizin idareli bir hanımla evleneceğinize, rüyanızda bir harman yerinde harman dövdüğünüzü görmeniz; sizin para artırmaya çalıştığınıza, rüyanızda herhangi bir harmanın yandığını görmeniz; mal ve nimet yönünden sizin bir felâkete maruz kalacağınıza işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Harman ve harmanyeri sabırlı ve uzun çalışma sonucu elde edilen ilim ve mala delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bu rüya, zahmetle mal toplamaya işarettir. Rüya sahibi, karısıyla beraber gayret ederek, malını arttırır. Bir harman satın aldığını yahut hediye edildiğini gören, idareli bir kadınla evlenir. Harman dövdüğünü gören, kazanmak ve arttırmak için gayret eder. Harmanının yandığını görmek; mal ve ni'met yönünden felakettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna