Rüyada Hamur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hamur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hamur Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hamur görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hamur görmek ne anlama gelir? Rüyada Hamur nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hamur dini rüya tabirlerinde Hamur anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada hamur görmenin üç tabir vardır:

1-Dinîinancın çoğalması

2-Az menfaat

3-Helal rızk

» İbn-i Sîrîn: Hamur yoğurmak inancındoğruluğuna işarettir.

Buğdayunuyla hamur yoğurduğunuzu ve hamurun kabardığını görmek; ticaretten eldeedeceğiniz bol miktarda kazanca işarettir.

» Kirmanî: Hamur satın almak veya birininsize hamur verdiğini görmek; aldığınız hamur miktarınca, yapacağınız birticarette helal mal elde edeceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda arpa unundan hamur yoğurduğunuzu görmeniz; sizin dini inancınızın bütün olduğuna, rüyanızda buğday unundan hamur yoğurduğunuzu görmeniz; malınızın çoğalacağına ve kazancınızın artacağına, bir yoruma göre de ticarî amaçlı bir yolculuk yapacağınıza yorumlanır. Rüyada hamur görülmesi; maksat ve gayeye erişmek için insanın düşündüğü çarelere delalet eder. Kişinin rüyasında mayalı bir hamur görmesi; o kişinin yakında bu çareye kavuşacağına, eğer hamur mayasız ise bu çarenin biraz gecikeceğine, kişinin rüyasında bu hamurdan ekmek pişirdiğini görmesi; o kimsenin maksadının hasıl olacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : İşlerin kolaylaşmasına, pek yakında grülecek rahat ve bolluğa, Mahkum kimsenin hürriyete kavuşmasına, hamile kadının doğumunun yaklaşmasına, Hamurun mayalanarak taşması ticarette görülecek ziyade kara, ekşiyerek taşması zarar etmeye, Hamur yoğurmak misaffir gelmesine; dar yerde hamur yağurmak haram işlemeye, rahat ve geniş ortamda hamur yoğurmak refaha yahut evlenmeye, Arpa hamuru yoğurmak dinde takvaya, düşmana galip gelmeye yahut memuriyete, Hamur yağuran kimseyi görmek insanların gönlünde yer etmeye, adil ve şefkatli yöneticiye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Arpa unundan hamur yoğuran, dinine bağlı biridir. Buğday unundan mayalanmış hamur, çok mal ve menfaattir. Fakat buğday unundan yoğrulmuş hamur mayasızsa, iyi değildir.
Bir kısım tabirciye göre hamur, akrabaya kavuşmak veya yolculuktan fayda sağlamaktır.
Tahtada yahut kap içinde hamur görmek; insanın içindeki arzusudur. Mayalı hamur gören bu muradına kısa zamanda nail olur. Hamur mayasızsa, dileği uzun zaman sonra gerçekleşir. Sayet bu hamurdan ekmek pişirilmişse, rüya sahibinin arzusu hasıl olmuş demektir.


MollaCami Tabiri : Rüyada hamur görmek, kolay işlere, yakın bir gelecekte rahatlığa kavuşmaya, zindanda bulunan bir kimsenin veya hamile bir kadının kurtulmasına işaret eder. Hamur, elde edilecek maldır. Bir kimse rüyada evinde hamur görse, yaptığı ticaretten mal kazanır. Hamurun ekşidiğini ve kabından dışarı taştığını gören kimse, ticaretinde zarar eder.Hamur yoğurduğunu gören kimseye, misafir gelir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna