Rüyada Haç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Haç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Haç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Haç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Haç görmek ne anlama gelir? Rüyada Haç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Haç dini rüya tabirlerinde Haç anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Haç satın aldığınızı veyabirinin size haç verdiğini görmek; dinî inancınızın zayıflayacağına…

Boynunuzda haç olduğunu görmek; inancınızın doğru olduğuna…

Haçataptığınızı görmek; Allah'a şirk koşacağınıza işarettir.

» Kirmanî: Birinin size haç verdiğini,onu aldığınızı, kırdığınızı veya evden dışarı fırlattığınızı görmek; inançkonusunda sağlam bir yapıya sahip olduğunuza…

Haçıöptüğünüzü ve onu kutsal saydığınızı görmek; yukarıdakinin aksine tabir edilir.

» ÇağdaşUlema: Yolda haç görmek; güzel bir habere…

Kulede haç görmek; güzeldüşünceleriniz olduğuna işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada haç görülmesi yalan ve koğuculuk ile tabir edilir. Bazen de Allah'a ibâdet etmeyi kendisine vazife edinen, dininde sadık bir kimseye işaret eder.


Seyyid Süleyman : Bu rüyayı görenin, dini sakat olur. Herhangi bir sebeple haç sahibi olmak; küfre meyletmektir. Birine haç verdiğini gören, o şahsı dinden uzaklaştırır.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen haç, yalan söylemeye, koğuculuk yapmaya, zina ile iftira etmeye ve yalan yere şehadette bulunmaya işaret eder. Rüyada kendisinde haç bulunduğunu gören kimse, evlenir veya o kimsenin bir çocuğu olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna