Rüyada Gözlük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Gözlük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Gözlük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Gözlük görmek ile alakali tabirler, Rüyada Gözlük görmek ne anlama gelir? Rüyada Gözlük nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Gözlük dini rüya tabirlerinde Gözlük anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Gözlük görmek veya takmak; işlerinizin ters gideceğine...

Yeşil gözlük takmak;meslek hayatınızda veya diğer işlerinizde ideal bir geleceğe sahip olacağınızaişarettir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında gözlük taktığını görmesi, o kimsenin bir başkasından aldığı bir bilgi ile bir işin iç yüzünü öğrenme fırsatı bulduğuna ve durumunu da buna göre ayarladığına delalet eder. İbn-i Kesîr'in yorumuna göre: Rüyada gözlük görülmesi; uzaktan gelecek bir habere yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında camları renkli bir gözlük taktığını görmesi; o kimsenin bir iş hususunda yanlış bilgi aldığına işaret eder.GÖZYAŞI: Rüyada ağlandığının görülmesi; sevinçle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında gözlerinden bol miktarda gözyaşı aktığını görmesi; gerçekleşmesi uzak bir ihtimal olan bir işin kolay bir şekilde sonuçlanacağına ve bunun da rüya sahibinin hayatında önemli bir değişikliğe sebep olacağına, âdeta bir bayram sevinci yaşayacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Yardımcıya, kılavuza ve kendisiyle istişare edilen kimseye; Gözlük, onu hayatta kullananlar için kendi gözüne ve onun durumuna delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna