Rüyada Gergedan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Gergedan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Gergedan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Gergedan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Gergedan görmek ne anlama gelir? Rüyada Gergedan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Gergedan dini rüya tabirlerinde Gergedan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Gergedan görmek; gücünüzün artacağına, mal ve izzet eldeedeceğinize ve düşmanınıza karşı zafer kazanacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada gergedan görmek, büyük bir melike delâlet eder. Rüyada gergedan çektiğini gören kimse, zorba ve büyük melikten haksız olarak mal elde eder. Rüyada gergedana bindiğini gören kimse, aynı vasıfları haiz bir melike galip gelir. Veya o melik hakkında o kimse gadr ve zulmeder.


Diyanet Ruya : Rüyada gergedan görülmesi hayra alâmet değildir. Bir kimsenin rüyasında bir yerde bir gergedanın hücumuna uğradığını görmesi; o kimseye düşmanlarından zarar geleceğine, kişinin rüyasında ölü bir gergedan görmesi; o kişinin düşmanlarının şerrinden kurtulacağına, rüyasında bir gergedanın ürkerek kendisinden kaçtığını görmesi; o kimsenin düşmanlarına galip geleceğine işaret şeklinde yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Büyük bir melike, hal ve hareketi kaba olan adama delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada gergedan görmek, büyük bir devlet adamına işaret eder. Rüyada gergedan çektiğini gören kimse, zorba ve büyük bir devlet adamından haksız olarak mal elde eder. Rüyada gergedana bindiğini gören kimse, aynı aynı özelliklere sahip birisini yener.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna