Rüyada Fitil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Fitil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Fitil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Fitil görmek ile alakali tabirler, Rüyada Fitil görmek ne anlama gelir? Rüyada Fitil nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Fitil dini rüya tabirlerinde Fitil anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Kirmanî: Tutuşturulmuş fitil görmek;halk arasından çıkan ve onlara hizmet veren kimseye…

Sönmüş fitil görmek; yukarıdaki rüyanınaksine işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Mum, lamba vs. fitili bir yaren bayan yöneticisine, Fitilin tamamen yanmış olması bu yöneticinin vefatına, Fitilin sönmüş olduğunu görmek birinin hastalanmasına, hasta varsa vefatına, Güzelce yanan ve etrafına ışık saçan fitil kadın cihetinden kaynaklanaan sevinç ve mutluluğa, Dinamit, bomba vs. fitili atıl kapasiteyi yahut potansiyel gücü harekete geçiren sebep ve unsurlara delalet eder. ( Fitil kullanmak için Bakınız; İlaç.)


Seyyid Süleyman : Kirmani demiştir ki: Rüyada yanmakta olan fitil görmek; Allah'ın emirlerini halka anlatan, onlara hayrı dokunan bir zatla tabir olunur. Fitil yanmıyorsa; yorum bunun zıddıdır. Fitilin tamamiyle yanıp bitmesi, yukarıdaki vasıflara haiz bir zatın vefatıdır. Birçok fitiller yakan menfaat görür.


MollaCami Tabiri : Rüyada fitil görmek, bir dairenin müdiresine işaret eder.Bir kimse fitilin hepsini yanmış görse, bir dairenin müdiresi ölür. Eğer fitilden bir kıvılcım sıçrayıp pamuğu yaksa, bir daire müdiresinin hata ve yanlış bir hareketi olur.Bir kimse bir yerde mumu ve kandilin fitilinin söndüğünü görse, hasta olan bir kimse orada ölür veya oraya kaybolmuş bir kimsenin ölüm haberi gelir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna