Rüyada feryat etmek ne anlama gelir
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada feryat etmek ne anlama gelir

Rüyada feryat etmek ne anlama gelir

   

Rüyada feryat etmek ne anlama gelir

Rüyada feryat neye işarettir ve nasıl tabir edilir? Rüyada feryat ile alakalı tabirleri bu sayfada derledik. İşte rüyada feryat etmek, duymak, feryatla ağlamak, feryat eden birini görmek hakkında detaylı bilgi.

Diyanet Rüya Tabirleri : Rüyada feryat edildiğinin görülmesi; sevinçle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında feryat edip bağırdığını, çağırdığını görmesi; o kimsenin uyanıkken bir günah işlediğine, kişinin rüyasında birisinin kendisine bir kötülük yapacağından çekinerek yardım istemek maksadıyla feryat ettiğini görmesi; o kimsenin yaptığı bir kötülükten dolayı kanunî ceza göreceğine, eğer sevdiği bir kimsenin ölümü üzerine feryat etmişse, ev halkının kendisine bir uyarıda bulunacaklarına ve eşiyle arasının açılacağına işaret eder.


Rüyada feryat Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada feryad etmek, sevinç ve ferahlıktır. Bazı tâbirciler, rüyada korkup feryat etmek, yapmış olduğu zulümlerden meydana gelecek şer ve fesattır, dediler. Rüyada feryad ettiğinden öldüğünü gören kimse, fakir olur ve borçlarını sahiplerine ödeyemez.

Rüyada feryat Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada feryat etmek, sevinç ve ferahlıktır.Bazı tabirciler, rüyada korkup feryat etmek, yapmış olduğu zulümlerden meydana gelecek kötülük ve fesattır, dediler.Rüyada feryat ettiginden öldüğünü gören kimse, fakir olur ve borçlarını sahiplerine ödeyemez. Bazen de rüyada feryat etmek, emniyete işaret eder. Özellikle o kimsenin korkusu ve feryat etmesi bir adam korkusundan veya kendisinin yaptığı bir kusur ve eksiklikten dolayı ise.

Rüyada feryad etmek: «O en büyük korku bunları asla tasaya düşülmez.» (Sûre-i Enbiya, âyet 103.) mealindeki âyet-i kerimenin işaretince emniyete delâlet eder. Özellikle o kimsenin korkusu ve feryad etmesi bir adam korkusundan veya kendisinin yaptığı bir kusur ve eksiklikten dolayı ise.

Rüyasında bağırdığını, feryat ettiğini gören kişinin yakın zamanda aile içinde yaşanacak bir olay şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin her ortamda kendini belli eden, dikkat çeken bir kimse olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin hakkını aramaktan çekinmediği, özgüveni yüksek biri olduğu şeklinde de yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada feryat etmek ya da bağırmak, rüya sabininin resmi bir kuruluşta işi olduğuna, devlet dairesinden beyaz bir kağıtla ayrılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birine Sinirlendiği için Bağırmak
Rüyasında birine sinirlenip bağırdığını gören kişinin yakın zamanda alacağı bir haber olarak yorumlanır. Rüya sahibinin beklemediği ve uzak bir yerden gelecek haber ile sinirleneceği ya da üzüleceği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin kötü söz işitmesine işaret eder.

Rüyada Korkudan Bağırdığını, Çağırdığını Görmek
Rüyasında korktuğu için bağırdığını birilerini çağırdığını gören kişi, korktuğu şeyin üstüne giderek onu yenmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin birinden alacağı cesaretle gücünü toplayacağına, korktuğu şeylerden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Acıdan Bağırdığını ya da Feryat Ettiğini Görmek
Rüyasında acı çektiği için feryat eden ya da bağıran kimsenin huzurlu olmadığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bilerek yaptığı bir hata yüzünden ceza çekmesine, kendi yaptıklarıyla yüzleşmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailesi tarafından dışlanacağına, sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına ve bu nedenle büyük üzüntüler yaşayacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada görülen benzer bir acının gerçek hayatta da yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birinin Bağırdığını, Feryat Ettiğini Görmek
Rüyadasında birisinin bağırdığını, feryat ettiğini gören kimsenin alacağı mutlu bir haber şekline yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılarının biteceğine, işlerinin açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hastalığı varsa sağlığına kavuşacağına, borçlarının kapanacağına, tartışma yaşadığı bir dostuyla tekrar bir araya geleceğine işaret eder. Rüya sahibi eğer o kişiyi tanıyorsa beraber mutluluktan kahkaha atmaya, tanımıyor ise kahkaha atan birini görmeye işaret eder.

Rüyada Bağıran, Feryat Eden Birini Susturmak
Rüyasında bağıran ya da feryat eden birini susturmak, rüya sahibinin sağlam karakterli olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin etrafındaki insanları titizlikle seçtiğine, yanlış ve yalan söyleyen kimselerin etrafında olmasını istemediğine, öyle insanları kararlılıkla kendinden uzak tuttuğuna işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise feryat eden, bağıran birini susturan kişi, özgüveni eksik ve çekingen biri şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin yüksek makamdaki kişilerle bir araya geleceğine, onlarla önemli işler konuşacağına işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna