Rüyada Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Fasulye görmek ile alakali tabirler, Rüyada Fasulye görmek ne anlama gelir? Rüyada Fasulye nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Fasulye dini rüya tabirlerinde Fasulye anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada fasulye görmek;üzüntüye işarettir. Tabir bakımından çiğ fasulye ile pişmiş fasulye arasındafark yoktur.

» ÇağdaşUlema: Fasulyeyi dalında görmek; hedefinize ulaşamayacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada görülen fasulye şansa delalet eder. Bir kişinin rüyasında kuru fasulye yediğini görmesi; o kimsenin hoşuna giden bir haber alacağına, kişinin rüyasında yeşil fasulye yediğini görmesi o kimsenin büyük bir nimete ve kıymetli bir hediyeye nail olacağına yorumlanır. Rüyanızda herhangi bir bahçeden yeşil fasulye topladığınızı görmeniz şansınızın açıldığına, rüyanızda bir dükkândan kuru fasulye satın aldığınızı görmeniz; bir arkadaşınızın sizi kıskandığına, rüyanızda barbunya fasulyesi görmeniz; talihinizin açıldığına, rüyanızda içi tam olarak dolmamış yeşil fasulye görmeniz; ömrünüzün uzunluğuna delalet eder.


Seyyid Süleyman : Fasulye görmek üzüntüye işarettir. Yemek, daha büyük sıkıntıdır. Mevsimi dışında fasulye görmek, şiddetli bir kedere delalet eder. Tazesi ve kurusu aynı usulde yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada fasulye görmek üzüntü ve kederdir.Fasulyenin kuru ve yaşı aynı şekilde tabir edilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna