Rüyada Fakirlik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Fakirlik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Fakirlik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Fakirlik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Fakirlik görmek ne anlama gelir? Rüyada Fakirlik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Fakirlik dini rüya tabirlerinde Fakirlik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Tabir bakımından rüyadafakir olduğunuzu görmek, zenginlikten daha iyidir.

Fakirleştiğinizigörmek; dinî inancınızın ve akıbetinizin iyi olacağına…

Zenginleştiğinizigörmek; yukarıdakinin aksine tabir edilir.

» Kirmanî: Fakir bir Müslüman’a iyilikyaptığınızı görmek; üzüntü ve sıkıntıdan kurtulacağınıza, korku ve endişedengüvende kalacağınıza…

Fakir birkâfire iyilik ettiğinizi görmek; bir konu hakkında düşmanınıza yardımedeceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada fakirlik görülmesi değişik şekillerde tabir edilmektedir.Kirmânî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında fakir olduğunu ve geçim darlığını çektiğini görmesi; o kimsenin Allah Teâlâ'ya yakın olduğuna, dünya halinin düzeleceğine ve ev halkının bolluğa ereceğine işaret eder. Ebu Saîd el-Vâiz'in yorumuna göre: Kişinin rüyasında fakir olduğunu görmesi; o kimsenin büyük rızka nail olacağına, bir tüccarın rüyasında fakir olduğunu görmesi; o tüccarın alış-verişinin artacağına, kişinin rüyasında fakir olduğunu ve dilendiğini görmesi; o kişinin eline hiç beklemediği bir yerden mal geçeceğine işaret şeklinde tabir olunmaktadır.


İhya Rüya Tabirleri :


Seyyid Süleyman : Rüyasında fakir olduğunu gören, dinde selamet bulur. Halinde sebat eder.
Kirmani demiştir ki: Rüyasında fakir olduğunu gören, Cenab-ı Hakk'a çok yaklaşır. Dünyadaki durumu düzelir. Ailesi refaha kavuşur.
Ebu Said'ül Vaaz'a göre, rüyasında fakir olduğunu görenin, rızkı çok olur. Zengin biri bu rüyayı görürse, malı artar. Rüyasında fakir olduğunu gören tüccarın, alış verişi çoğalır. Kar eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna