Rüyada Fabrika Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Fabrika Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Fabrika Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Fabrika görmek ile alakali tabirler, Rüyada Fabrika görmek ne anlama gelir? Rüyada Fabrika nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Fabrika dini rüya tabirlerinde Fabrika anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Fabrika görmek; kazançlı bir alışveriş yapacağınıza…

Fabrika sahibi olmak;yüklü bir parayı, hayrını görmeden harcayacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada herhangi bir fabrikanın görülmesi; kârlı bir işe teşebbüs edileceği ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir fabrikada çalıştığını görmesi; o kimsenin sıhhatli yaşayabilmesi için çaba harcadığına, kişinin rüyasında herhangi bir fabrikanın müdürü olduğunu görmesi; o kimsenin aile ferdlerinin sağlığı ile alaka olduğuna delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir fabrikanın bekçisi olduğunu görmesi; o kimsenin aile ferdlerinin geçimi için gayret gösterdiğine, kişinin rüyasında bir fabrikadan çıkıp yolda yürüdüğünü görmesi; o kimsenin evine bir misafirin geleceğine işaret eder. Rüyanızda herhangi bir fabrikanın bacasını görmeniz; sizin yeni bir işe teşebbüs edeceğinize, bir kadının rüyasında bir fabrika bacası görmesi; o kadının iyi bir haber alacağına, yaşlı bir adamın rüyasında bir fabrika bacası görmesi; o kimsenin gurbette bulunan bir yolcusunun geleceğine yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada fabrika görmek, rüya sahibinin büyük bir iş yapmaya teşebbüs edeceğine işaret eder Rüyasında bir fabrikada çalıştığını görmek sıhhat ve saadete işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna